Адамець – Непийпиво. Перший фінал Lider Open

by Adm.Kor

Адамець – Непийпиво. Перший фінал Lider Open

by Adm.Kor

У Києві відбувся перший тур нового проекту Lider Open – серії відкритих одноденних турнірів з невеликим дифференційованим внеском та короткою дистанцією зустрічей. Такий собі турнір рівних шансів, що має на меті дати можливість аматорам недорого пограти з професійними більярдистами.

Але відразу треба сказати, що аматори не вишукувались в черги, щоб за 300 гривень (при тому, що найсильніші платили 800) мати змогу пограти з майстрами. І хоча людей зібралось майже вдвічі більше, ніж на останніх чемпіонатах Києва, але переважну більшість склали гравці ніяк не аматорського рівня. В свою чергу, суттєве зниження вступного внеску привело до падіння призового фонду, який виявився втричі меншим, ніж на вже звичних для Києва аматорських лігах.

Тим не менш, дійство виявилось дуже цікавим та напруженим. Надпотужно розпочав турнір Владислав Денисов. Три впевнені перемоги поспіль, причому над головними конкурентами – Данилом Ждановим, Олексієм Руденком та Михайлом Ларковим зробили кропивничанина головним фаворитом турніру. Але все виявилось складніше, ніж очикувалось. В четвертому колі Денисов поступається в контровій партії Іллє Непийпиву та «падає» у підвал, де у боротьбі за вихід в четвірку в нього бере реванш Олексій Руденко – 4:3. Денисов лишається лише на п’ятому місці.

Непийпиво ж, після перемоги над Денисовим вийшов до «верхнього» півфіналу (за традицією останнього часу майже всі київські турніри проходять з сіткою без плей-оф). Також до півфіналу без поразок дістався і Нікіта Адамець. Але гру за вихід в фінал Адамец провалив – 1:5. Непийпиво став першим фіналістом.

Тим часом у нижній сітці Данило Жданов виграє чотири зустрічі поспіль, але у п’ятій в дуже гострій боротьбі поступається Михайлу Ларкову – 3:4. Жданов посідає сьоме місце, а наймолодший гравеь турніру йде далі, і за вихід в четвірку «всуху» перемагає Андрія Яковлева. На турнірі лишаються четверо – Непийпиво, Адамець та Ларков з Руденком. Гра за вихід в трійку приносить перемогу Руденку над Ларковим – 4:2. Михайло займає четверте місце, що в такій компанії є чималим досягненням.

Півфінал нижньої сітки, і з другої спроби Адамець проривається таки у фінал – 5:3 перемога над Руденком. Олексій – третій.

Нарешті – фінал, що став прикрашенням цього турніру. Драматизму вистачило на декілька зустрічей. Ілля впевнено розпочав, і після семи партій вигравав вже 5:2, що у зустрічі до шести перемог – майже все. Але тут почав грати на повну міць Нікіта. Дуже швидко рахунок стає 5:5, і Непийпиво йде розбивати контру. І кладе биток в лузу, демонструючи, що з нервами все гаразд. Але вже на наступному чужому Ілля припускається помилки, до того ж куля стає просто в лузу. Адамець в типовому для себе шаленому темпі забиває сім куль поспіль. Але восьма – майже підставка у праву середину якимось дивом вилітає з лузи. І нащо тільки Нікіта грав його на такому сильному ударі? Ілля забиває п’ять куль, при рахунку 6:7 відверто «кидається» на передостанню, помиляється, і це все. В ту ж саму середину, яка не прийняла в нього чужий, Адамець кладе свій, і стає переможцем першого туру Lider Open.

You may also like

Залишіть коментар

BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X