Антон Казаков: два кроки до мети

by Adm.Kor

Антон Казаков – в півфіналі турніру WSF Junior Open.

Турнір, який на сьогоднішній день є головним змаганням світового юнацького снукеру, і зібрав десятки найсильніших гравців, в першу чергу британців, приносить України щонайменше третє місце. І попереду ще зустрічі, які, будемо вірити, принесуть нам перемоги.

День розпочався зустрічами 1/8 фіналу. 12-річний Артем Суржиков, який вже і так стрибнув вище голови й показав мабуть 200% своїх можливостей, не впорався з Ліамом Гремом – 0:3. Шотландець перемагає другого українця поспіль, але час «помсти» вже наближався.

Антон Казаков видав чергову казкову гру. 3:0 з брейками 74 та 52 очки – перемога над одним з найсильніших англійців Ліамом Пулленом. Результативність 83,33%, відсоток успішних відіграшів 84,62, з такими показниками не соромно й у мейн-турі показатись. Принаймні, в перших колах так точно.

В цьому ж колі поляк Антон Ковальські розгромив «всуху» англійського фаворита Стена Муді, та зробив вищий брейк турніру – 139 очок.

І ось чвертьфінал. І третій наш гравець поспіль виходить на Ліама Грема. За декілька днів до турніру я розмовляв з Антон, говорили про майбутніх суперників, і він як раз згадував Грема в якості одного з претендентів на перемогу, але пригадав, що має з ним особистий рахунок 1:1. І ось прийшов час виходити вперед. Але як це було важко.

Шотландець виграє перший фрейм 72:1 з брейком 52. Відповідь потрібно було знаходити відразу, і Антон це робить. Брейк 95 очок! І це при помилці на рожевому. Але обійдемося цього разу без сотні. Головне перемога. А тут Грем виходить вперед, вигравши фрейм на «нуль» – 67:0. І знову Казаков тримає удар. Довгий та важкий фрейм, 70:31, і 2:2. Але шотландець втретє йде вперед, виграючи фрейм на чорній кулі – 59:47. І так ж відповідь від незламного Казакова. В чорній кулі виграє Антон шостий фрейм і третє зрівнює рахунок! А четвертий раз вийти вперед наш гравець супернику вже не дозволив. 59:17, 4:3 – Антон Казаков у півфіналі.

Сьогодні о 15:00 за київським часом Казаков зіграє з, мабуть, найсильнішим суперником з тих, що залишилися, валлійцем Ліамом Дейвісом. В чвертьфіналі майбутній суперник не тільки Казакова, але й Юліана Бойка на Welsh Open, не мав проблем з албанцем Кледіо Качі – 4:0.

Справжній тріллер влаштували Антон Ковальські та Джейк Крофтс. Англієць виграє три стартових фрейми. Поляк не тільки зрівнює рахунок, але й здобуває серйозну перевагу в контровому фреймі – 45:0! Але виграти Ковальські не зміг. «Друге дихання» Крофтса і він вириває перемогу у рожевій кулі!

І ще одна контра і перемога бельгійця Йорріта Хуса над англійцем Олівером Сайксом. Хус зіграє з Крофтсом, ця гра розпочнеться о 12:00 за київським часом, а о 15:00 Казаков буде грати з Дейвісом.

P.S. І ще гарна новина. Петро Сидоренко таки отримав візу і візьме участь у WSF Championship.

You may also like

Залишіть коментар

X