Бельгійський тріумф на U-18, старт U-21

by Adm.Kor

Бен Мертенс в бельгійському фіналі переміг Жюльєна Леклерка, і сьогодні ж розпочався наступний турнір – серед гравців до 21 року.

У півфіналах U-18 Мертенс переміг з рахунком 4:2 шотландця Ліама Грема, не зважаючи на те, що у другому фреймі Ліам зробив сенчурі 122 очки, а після третього вів у рахунку 2:1. Леклерк же не дав шансів угорському юнаку Булчу Ревешу – 4:0. Фінал закінчився контровим фреймом, який приніс перемогу 16-річному Бену над 18-річним Леклерком.

І одночасно стартували зустрічі чемпіонату Європи серед гравців до 21 року. Незважаючи на нібито схожість, різниця між турнірами U-18 та U-21 колосальна. І причина дуже проста – у віці до 21 року розігрується професійна ліцензія, що автоматично піднімає рівень боротьби в рази.

В боротьбу вступило 78 гравців (14 груп по 5 учасників, дві – по чотири), нашу країну представляє та сама «чудова п’ятірка».

І Антон Казаков вже встиг вийти до плей-оф. Розпочав Антон з легкої перемоги над ізраїльтянином Адамом Херсонським, якого у U-18 обіграв Петро Сидоренко, потім провернув черговий камбек, програючи 0:2 перемігши 21-річного бельгійця Ніка Янсена. Нарешті, у третій зустрічі Казаков виграв з рахунком 3:0 у фінна Тоні Савонена. Ще лишилась гра з австрійцем Оскаром Чарльзуортом, на рахунку якого дві перемоги у двох зустрічах, але нижче другого місця Антон в будь-якому разі не опуститься.

А ось у наших «малюків» справи йдуть куди важче, ніж у молодшому турнірі. Дві поразки в двох зустрічах мають Матвій Лагодзинський (у грі з валлійцем Дейвісом потрапив під єдиний за цей день сенчурі 105 очок) та Роман Блакита, одну в одній – Петро Сидоренко. Артем Суржиков розпочав з важкої, в контрі, перемоги над румуном Тудором ЧІту, але потім програв не тільки лідеру групи англійцю Дженсону Кендрику, що зрозуміло, но і чомусь першому снукеристу в історії Вірменії Мікаелу Нерсісяну. Обидві поразки по 0:3.

Але з кожної групи у плей-оф виходять по три гравці, так що шанси поки є у всіх українців. Вболіваємо за наших, все відбувається дуже швидко, і перше коло плей-оф буде зіграно вже ввечері вівторка.

You may also like

Залишіть коментар

X