Білозеров, Моїсеєнко та Кульбач у московському плей-оф

by Adm.Kor

Білозеров, Моїсеєнко та Кульбач у московському плей-оф

by Adm.Kor


Три українських гравці вийшли у плей-оф Кубку мера Москви.

До Артема Моїсеєнка, що подолав кваліфікацію напередодні, сьогодні додались Дмитро Білозеров та Максим Кульбач.

Білозеров не мав проблем у зустрічі з найстаршим учасником турніру 47-річним Олександром Вишневим з Москви – 5:2. А ось Кульбачу після вчорашньої поразки від Ейнара Замалєєва сьогодні довелось виграти одразу дві зустрічі, що він і зробив, перемігши з однаковим рахунком 4:1 росіян Олександра Стука та Олега Євкулича.

На жаль, не зміг подолати кваліфікацію Антал Христов. Незважаючи на рівну гру з одним з фаворитів турніру Дмитром Володіним, Антал програв у останній кулі, а сьогодні знову попав на дуже серйозного суперника – Євгена Башкатова з Москви. Знову контра, та знову поразка харків’янина.

І досить кумедними вийшли московські гастролі у Віталія Папакіна з Маріуполю. В перший день він отримав технічну поразку, переплутавши час початку зустрічі, а у другий програв росіянину Ярославу Губину – 2:4.

У четвер Білозеров майже на світанку, о 9:30 грає з росіянином Робертом Давтяном. Моїсеєнко у другій сесії зіграє з добре йому знайомим Володимиром Рейсом з Молдови, а Кульбач в цей же час зустрінеться з колишнім переможцем Кубку Кремля Дмитром Петропавловським з Москви.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X