Бойко – Хокінс. Перша зустріч з цілої серії

by Adm.Kor

Бойко – Хокінс. Перша зустріч з цілої серії

by Adm.Kor


10 жовтня Юліан Бойко поступився у Белфасті Баррі Хокінсу. Жереб приготував українському юнакові важке випробування у вигляді двох а, скоріше, трьох поспіль зустрічей з одним з лідерів світового снукеру. І сьогодні, в рамках нашого проекту, в якому намагаємось детально розібрати кожну зустріч Юліана в мейн-турі, пропонуємо вашій увазі детальний статистичний аналіз гри в Белфасті.

Одразу скажу, що не дивлячись на поразку, гра Юліана сподобалась набагато краще, ніж те, що було на початку сезону, в коротких зустрічах на Championship League та в двобіях з Хемілтоном й О’Брайеном. Незважаючи на помилки, про які поговоримо нижче, вже була гра. Були серії, а результативність вийшла найвищою за всю кар’єру Юліана, якщо не брати до уваги короткі зустрічі з Боргом та Бернсом – вище ніж у переможних іграх на Гібралтарі з О’Брайєном та недавньої з Хіткоутом. Видно, що починаючи з гри з Хіткоутом, Юліан набирає форму, шкода тільки що суперників його рівня, яких можна та треба перемагати на горизонті поки нема. Одні Лі Хани з Хокінсами, і ніяких Янгов з Маклаудами. А гра з Баррі Хокінсом яскраво висвітлила проблеми Юліана з відіграшами. Якщо після захисних ударів Хокінса Бойко лише раз розпочав атаку, то теж саме після ударів Юліана Баррі робив аж 19 разів. Звідси і разюча різниця у кількості результативних підходів – сім проти 19.

Отже, поїхали.

Перший фрейм. Дуже сумбурний початок – Баррі двічі після першої ж червоної кулі, граючи жовту, «топить» биток. Юліан в підсумку набирає 12 очок фолами, веде 13:12, але тільки Баррі отримує позицію, все закінчується. Брейк 49 і 0:1. Юліан ще підійшов к столу, але примудрився при підготовці до удару зачепити кулю жилетом, про що тут же сам й сповістив рефері.

Другий фрейм. Один з кращих, зіграних Юліаном в турі. Розбій, до речі, в який же раз невдалий – червона куля виходить на середину столу, але цього разу обійшлося. Пару ударів, Юліан розпочинає атаку. Маємо брейк 48 очок, але після чергової червоної биток заривається в кластер червоних. Вийти з автоснукеру не вдається. Хокінс не став користуватися помилкою Юліана, взяв позицію, але після першої ж червоної поставив складний снукер. Бойко виходить лише з четвертого разу та віддає гру. Баррі робить брейк 51 очко, але закінчує його так само, як і Юліан – автоснукером при рахунку 68:48 на власну користь та 27 на столі. Правда, впоратися з проблемою, яку сам собі й награв, Хокінсу вдається. Але Юліан вже тепер сам ставить снукер. Баррі виходить, Бойко ставить ще. Хокінс знову виходить, але тепер вже в Юліана є гра. І є блискучий кліренс! 27 очок – і це 75:68. Є виграний фрейм!

Третій фрейм. І цю партію Юліан мав всі можливості вигравати. При рахунку 1:41 наш гравець робить вищий брейк зустрічі – 53 очки, але в кінці помиляється і не доводить справу до перемоги. Далі відбувається обмін фолами і на кольорові кулі суперники виходять за рахунку 58:50 на користь Юліана. Далі Бойко помиляється, Хокінс отримує атаку, та набирає лише 14 очок. Рожева куля стає на чорний борт майже біля зеленої лузи. Зіграти її мабуть було можливо, якщо дуже тонко попасти по лівому краю. Це й намагався зробити Юліан, але не попав взагалі. А в Баррі вже проблем з цією кулею не було. 1:2.

Четвертий фрейм починається з дуже довгої, по десять ударів з кожного боку, серії відіграшів. Першим помиляється Бойко. Хокінс короткими брейками набирає очки, знов і знов примушуючи Юліана помилятись на відіграшах. Врешті решт за рахунку 33:7 на власну користь Баррі робить брейк 44 очки. 3:1.

В останньому фреймі боротьби не вийшло. Розбій Баррі, відіграш Юліана, брейк 52 від Хокінса. Ще відіграш Юліана, одне очко від Баррі, помилка Юліана при спробі забити складну кулю, фол, і заключний брейк 24 очки у виконанні Хокінса. 4:1.

Отже маємо один класно виграний фрейм, реальні шанси взяти ще один, і програні на власних помилках та класі суперника ще три. Але, ще раз нагадаю, це Баррі Хокінс, 14-й номер світового рейтингу і один з тих, хто визначає обличчя світового снукеру на протязі останніх двох десятирічь.

Статистика зустрічі:

Бойко – Хокінс 1:4 (13:66, 75:68, 58:76, 7:77, 0:81)

Атака:

Бойко – 41 з 50 (82%) – Хокінс 103 зі 115 (89,57%)

Відіграші:

Юліан Бойко – 25 з 44 (56,82%) – Хокінс 36 з 37 (97,30%)

Брейки 20+

Бойко – 53, 48, 27

Хокінс – 52, 51, 49, 44, 27, 24

Ефективність атаки (середня кількість очок за результативний підхід):

Бойко 19,57 – Хокінс 17,21.

Фоли:

Бойко 45 – Хокінс 16.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X