Бойко перемагає Хіткоута

by Adm.Kor

Бойко перемагає Хіткоута

by Adm.Kor


Нарешті, дочекались. Після вкрай важкого старту другого професійного сезону, Юліан Бойко здобув перемогу. До речі, все ж таки не зовсім другу (бо крім успіху проти О’Брайена, була ще перемога в короткій, до двох виграшів, зустрічі з Іаном Бернсом), але другу, яка принесла Юліану рейтингові очки.

Що відбувалось в ці три дні після гри з Фергалом О’Брайеном навряд чи ми дізнаємось.  Але факт в тому, що сьогодні грав інший Юліан, не той, що був на початку сезону. Повернулась, не відразу, і не повністю, впевненість в побудові брейків, і разом з нею повернулась, нарешті, гра.

Хоча по першому фрейму зустрічі з Луїсом Хіткоутом, 24-річним англійцем, який в свій перший (зараз йде третій) професійний сезон отримав відзнаку найкращому новачку та удостоївся теплих слів від самого Ронні О’Саллівана, зробити такі висновки було важкувато. Майже весь перший фрейм гра нагадувала ту саму, проти ірландця. Численні помилки в атаці, зірвані на самому початку брейки. Але, по-перше, вже в першому фреймі Юліан перевищив своє «досягнення» зустрічі проти О’Брайєна, зробивши брейк 18 очок а, по-друге, дуже сильно та часто помилявся суперник. І дуже важливо, що навіть при такому ходу зустрічі, Бойко зміг видерти в суперника перший фрейм, заклавши підвалини майбутньої перемоги. Кульмінація настала на рожевій кулі при рахунку 52:50 на користь українця. Після удару Бойка рожева куля зупинилась біля середини, але під таким кутом, що не було зрозуміло, грається вона чи ні. Хіткоут вдарив, та залишив рожеву тепер вже на явній підставці. 1:0.

Другий фрейм. Відразу після свого початкового удару, Юліан отримує від суперника брейк. В цій зустрічі така ситуація відбудеться ще раз, а також це було і в попередніх зустрічах – розбій Бойка, серія від опонента. Вочевидь, ця частина снукерної майстерності потребує «ремонту».

Але зігравши лише 12 очок, Хтікоут разом з чорною кулею забиває й червону. Юліан відповідає коротким брейком 15 очок – час великих серій прийде трохи згодом. Далі Луїс грає 45 очок, і отримує дуже серйозну перевагу – 57:22. Але Бойко ставить снукер (навіть у одному з фреймів провальної гри проти О’Брайєна можна було побачити, як додав у цьому компоненті Юліан). Суперник не виходить, Юліан бере позицію та робить 40-очковий кліренс. Не без допомоги долі (флюк на останній синій видався епічним), але та сама доля вже достатньо завинила перед нами (достатньо пригадати гру з Алленом), тож треба віддавати борги.

2:0 при рівній, по суті, грі – цього ще бажати? Але це мейн-тур, і розслаблятися не можна ні на секунду. Сюжети можуть бути різні. Ну а поки Бойко, віддавши море емоцій першим двом фреймам, повністю провалює третій – щонайменше три немотивовані атаки, рідка в цій зустрічі помилка при відіграші, і тримаємо – 0:69. Хіткоут відмітився брейком 49 очок.

Але прийшов фрейм четвертий. І Юліан робить брейк 74 очки! Браво. І це 3:1. Фрейм виграно на «нуль». До речі, це 10-й брейк вище 50 очок для Бойка в мейн-турі та другий за розміром (серію 80 очок було зіграно в зустрічі з Алексом Боргом).

А потім був фрейм під номером п’ять. Який, здавалось, мав на меті вибити нашого юнака з колеї, та знецінити все те, що вже було зроблено. На брейк 26 від Луїса, Юліан відповідає другим поспіль брейком 50+ – 55 очок. А коли зі столу пішли всі червоні, рахунок вже був 60:26 на користь Бойка. Хіткоуту вже потрібні два снукери. Перемога? – Так. Але не відразу.

Два снукери один за одним від Хіткоута – і перевага Бойка зменшується до 26 очок. І вже супернику не потрібні снукери. Але тепер вже Юліан ставить снукер, з яким не впорався Хіткоут. «+30» – перемога знову десь поруч. Але тепер вже снукер від Хіткоута, і Бойко фолить на 7 очок. А потім Луїс забиває жовту та зелену. І це вже 64:46. А потім наш суперник виходить на кліренс. Коричнева, синя, рожева…І помилка на чорній. І знов рівновага, все вирішується в чорній. Але нащо Юліан кидається на таку важку кулю? 68:64 – Луїс Хіткоут вириває фрейм і робить рахунок 2:3.

І почався фільм жахів. Юліан розбиває, Хіткоут кладе 42. Юліан спробує забити, але помилка, іще 23. 0:65 при 67 на столі. І в голову лізуть думки, що за цей рік цей сценарій, коли перевага Бойка щезає на очах, і все закінчується прикрою поразкою, ми вже бачили не раз (як мінімум, Аллен).

Але Хіткоут помиляється на фреймболі, і Бойко вирішує боротися, не доводячи справу до контри. Брейк 30 очок і важкий снукер. Хіткоут не впорався раз, другий. Юліан бере позицію і робить кліренс 33! Це фантастика. 71:65, 4:2 – Юліан Бойко перемагає Луїса Хіткоута, заробляє 3000 фунтів стерлінгів/рейтингових очок та виходить до другого кола Scottish Open. На початку грудня Юліан зіграє з переможцем пари Баррі Хокінс – Пан Цзюньсу. Але з Хокінсом Бойку доведеться зіграти ще й раніше – 10 жовтня у Белфасті. І це найближча зустріч Юліана.

Статистика зустрічі:
Бойко –Хіткоут 4:2 (58:50, 67:57, 0:69, 75(74):0, 64(55):68, 71:65).
Атака:
Бойко – 91 зі 107 (85,05%) –Хіткоут 92 зі 106 (86,79%).
Відіграші:
Юліан Бойко – 44 з 51 (86,27%) –Хіткоут 44 з 54 (81,08%).
Брейки 20+
Бойко – 74, 55, 40, 33, 30
Хіткоут – 49, 45, 42, 28, 26, 23

Ефективність атаки (середня кількість очок за результативний підхід):
Бойко 19,00 – Хіткоут 18,125

Фоли:
Бойко 19 – Хіткоут 27.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X