Бойко та Ісаєнко в мейн-турі та навколо нього

by Adm.Kor

Юліан Бойко та Сергій Іаєнко зараз знаходяться у Англії, де беруть участь у рейтингових (Юліан) та кваліфікаційних (Серігй) турнірах, та готуються до наступних стартів.

Юліан 21 січня прийняв участь у Shoot-Out, де програв в першому ж колі Роббі Вільямсу – 1:67. За участь у турнірі Бойко отримав 250 фунтів, але до рейтингу вони не йдуть.

Потім відбулось жеребкування нового рейтингового турніру Turkish Masters. Бойко у суперники дістав одного з лідерів світового снукеру Ніла Робертсона. Ця зустріч відбудеться не під час загальної кваліфікації, а вже на головній арені турніру в готелі Nirvana Cosmopolitan у Антальї 7 березня.

До кінця сезону, окрім Turkish Masters, Юліан ще зіграє на Welsh Open, Gibraltar Open та чемпіонаті світу.

Сергій Ісаєнко прийняв участь у Лестері в третьому турнірі Q Tour. Як і на другому, Сергій пройшов кваліфікацію, обігравши 18-річного англійця  Джека Хейлі – 3:2 з брейком 53 очки, та валлійця Дерріла Джеймса – 3:0 з брейками 76 та 52 очки. На жаль, у 1/32 фіналу Іаєенко не зміг нічого протиставити чемпіону Європи серед гравців до 18 років бельгійцю Бену Мертенсу – 0:3. Сергій знов без рейтингових очок. Перемогу у турнірі святкував Шон «Шторм» О’Салліван, який переміг у фіналі бельгійця Жюльєна Леклерка. 17-річний Мертенс розділив третє місце з 18-річним англійцем Елфі Лі.

В загальному заліку лідирує китаєць Си Цзяху, Шон О’Салліван – другий, третім йде Девід Ліллі. Лише ці три гравці претендують на перше місце за сумою чотирьох турів, яке дасть право з нового сезону повернутися до мейн-туру (всі троє – екс-профі). Ну а ті, хто посядуть місця з другого по сімнадцяте в окремому турнірі розіграють ще одну професійну ліцензію.

Четвертий та останній турнір Q Tour відбудеться з 18 по 20 березня у Лідсі.

You may also like

Залишіть коментар

X