Бойко та Лагодзинський – чемпіони України!

by Adm.Kor

Бойко та Лагодзинський – чемпіони України!

by Adm.Kor


У київському БК «Лідер» та на базі Юліана Бойка у Крюковщині відбувся парний чемпіонат України зі снукеру.

В турнірі прийняли участь 20 команд, серед яких явними фаворитами були Антон Казаков з Денисом Хмелевським та Юліан Бойко, який грав з Матвієм Лагодзинським. Нагадаю, що 10-річна молдавська зірочка вже переїхав з родиною до Києва та виступає за нашу країну.

 І дві найсильніші пари зустрілись у фіналі. На шляху до вирішальної зустрічі Казаков з Хмелевським не віддали суперникам жодної партії, вигравши у всіх суперників з рахунком 3:0. Переможеними виявились Сергій Лагодзинський (батько Матвія) з Сергієм Лемешевим, Андрій Макєєв з Євгеном Зотовим та у півфіналі Арсен Петросов с Дмитром Осипенком.

Бойко та Лагодзиньский розпочали з перемоги над парою зі Знам’янки Андрій Васильєв-Лілія Царуш, обом учасникам якої по 15 років – 3:1. Далі знов було 3:1, але вже з командою, яку склали ветерани Степан Делятинський та Олег Васьковський. У півфіналі Юліан та Матвій зустрілись з львівською парою Юрій Семко/Кирило Байдала. У першому фреймі львів’яни зробили другий брейк турніру (про перший – трохи згодом) – 37 очок, але все одно програли – 44:68. А далі Бойко з Лагодзинським виграли другий фрейм 58:20 та третій – 72:21. 3:0 – Семко з Байдалою ділять третю сходинку з Петросовим та Осипенком, а Бойко та Лагодзинський виходять до фіналу.

Та грянув бій! Перший фрейм. Бойко робить кращий брейк турніру – 81 очко! Другий фрейм також завершується на користь Юліана з Матвієм – 63:36. І це 2:0! Але Антон з Денисом не здаються. Третій фрейм два українські учасники QSchool виграють на чорній кулі – 48:43. В четвертому перемога Казакова з Хмелевським вже значна: брейки 31 та 24 очки й 78:25. І це вже 2:2.

У вирішальному фреймі Казаков та Хмелевським повели 21:2, але після помилки Дениса Юліан зіграв брейк 32 очки. Рахунок став 34:21. Все вирішилось на останній червоній кулі. Хмелевський не зміг вийти зі снукеру, і Бойко довів перевагу до 35 очок на трьох останніх кулях. Антон з Денисом в майже безнадійній ситуації відіграли один снукер, але треба було цілих три. 3:2 – 15-річний професіонал Юліан Бойко та 10-річний Матвій Лагодзинський стають чемпіонами України.  

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X