Чарівний день Антона Казакова

by Adm.Kor

Чарівний день Антона Казакова

by Adm.Kor


Антон Казаков – у півфіналі чемпіоната Європи, серед гравців віком до 21 року. Того самого, в якому переможця нагороджують дворічною професіональною ліцензією на гру у мейн-турі.

З фантастичністю цього дня може конкурувати лише той січневий день 2020 року, коли Юліан Бойко пробивався до фіналу WST Open. Три перемоги, з них дві над гравцями такого рівня, що до сьогоднішнього дня ми навіть не знали, що Казаков готовий їх перемагати. Але Антон зробив неможливе.

Перша гра дня у 1/16 фіналу пройшла під гаслом «Помста за Матвія». Серб Васіліє Пешич вчора у 1/32 фіналу переміг нашу 10-річну зірочку, але проти його старшого товариша шансів не мав. Казаков жорстко «виніс» суперника – 4:0.

А далі на горизонті знову з’явився Ліам Грем. Нагадаю, що три дні тому шотландець переграв Антона у 1/8 фіналу чемпіонату Європи серед гравців до 18 років з рахунком 3:1. Але на цей раз Казаков був сильніше. Хоча, без драми та нервів не обійшлось. Антон перемагав 3:1 та 49:3 у п’ятому фреймі. До загальної перемоги лишалось пару точних ударів. Але Грем якимось дивом в два підходи виграє фрейм – 50:49. 3:2, а шостий фрейм знову вийшов складним і напруженим. Здавалось, що шотландець перехопив ініціативу та доведе зустріч до контрового фрейму. Але Казаков вистояв. 59:44, 4:2 у зустрічі – Антон у чвертьфіналі.

Щоб зрозуміти рівень конкуренції на чемпіонаті, скажу, що «не дожили» до чвертьфіналу англійці Стеніленд та Кендрік, Хуссейн та Бензі (вся збірна Англії), північноірландці Роббі Макгіган та Фергал Куінн, француз Ніл Венсан, угорець Булчу Ревеш.

В чвертьфіналі на Казакова чекало наступне випробування в обличчі найважчого, мабуть, з усіх можливих суперників (Емері поки не рахуємо) – свіжоспеченого чемпіона Європи U-18 бельгійця Бена Мертенса. Бен тільки здобув одну перемогу, та мріяв про другу. Але Казаков протягом якщо не дня, то чемпіонату, набрав чудову форму і, головне, було видно, що вже нікого не боїться.

Два фрейми гра відбувалась за повної переваги Казакова. 70:38 та 73:41 – і це 2:0. Мертенс один фрейм відіграв, але Антон у четвертому фреймі робить брейк 59 очок та знову відривається до «+2». П’ятий, а за ним і шостий фрейм давали шанси і Антону, і Бену. Але обидва рази в кінцівках трохи кращим був бельгієць. І це 3:3, і це контра. І знову перевага Казакова. 56:31 при трьох червоних на столі. Мертенс забиває плант, і розпочинає брейк, який повинен був принести йому перемогу. Бельгієць чудово розбирає позицію та виходить на рожеву кулю на матчбол. Майже пряму. І не забиває…Цей епізод може стати для Бена нічним жахом на багато наступних років. Але й це не все. Гри у Казакова нема, а йому треба до перемоги дві кулі, в той час, коли супернику лише одна. Семихвилинна гра на нервах у прихильників снукеру двох країн приносить перемогу Антону! 69:64, 4:3 – Антон Казаков у півфіналі чемпіонату Європи.

І вже сьогодні о 12:00 Казаков у 1/2 фіналу зустрічається з ще одним бельгійцем – тим самим, якого Бен Мертенс переміг у фіналі U-18 – Жюльєном Леклерком. В іншому півфіналі зустрічаються валлієць Ділан Емері та поляк Антон Ковальські.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X