Чемпіонат Європи. Черговий турнір, нові перемоги

by Adm.Kor

Чемпіонат Європи. Черговий турнір, нові перемоги

by Adm.Kor


Події в португальській Албуфейрі змінюють одна одну з такою швидкістю, що інколи ми навіть не встигаємо відслідити все. Але спробуємо. Отже.

Не встиг закінчитись чемпіонат Європи серед гравців до 21 року, який приніс Україні бронзову медаль Антона Казакова, а мейн-туру нового професіонала – валлійця Ділана Емері, як почався, пройшов та закінчився чемпіонат Європи зі снукеру «6-red», в якому 68 гравців за два дні, швиденько, по «олімпійці» зі старту визначили переможця.

Як ми вже повідомляли, наші представники – Антон Казаков та Сергій Ісаєнко виграли по одній зустрічі, потім програли і закінчили на цьому виступ. Чемпіоном континенту став добре нам відомий естонець Андрес Петров, який у фіналі розгромив поляка Павла Рогозу – 5:0. «Бронза» відправляється до Росії (обігравший Казакова Іван Каковський) та Іспанії (сенсація турніру Алекс Меліа).

А сьогодні вже розпочалось головне дійство всього португальського заходу – чемпіонат Європи серед дорослих відразу у трьох розрядах – чоловіки, жінки, сеньори. Наша увага протягом декількох днів буде прикута саме до чоловічого турніру, і не лише тому, що там буде розігруватись перепустка до мейн-туру (після подвигів Казакова в нас з’явились певні сподівання), а й тому, що тут нашу країну представляє відразу чотири гравці. І розпочали майже всі ну дуже непогано.

120 учасників розбиті на 30 груп по чотири гравці в кожній. В 1/32 фіналу виходять по два кращих. В групі «А» виступає Денис Хмелевський. Його суперники Хейккі Ніва з Фінляндії, ізраїльтянин Давид Вайтцман та португалець Луїш Алвеш. Уже в першій грі Денис здобув надважливу перемогу над Вайтцманом – 3:1. Виходячи з того, що португалець слабкий, Ніва – лідер групи, це був матч як мінімум за вихід в плей-оф, який закінчився на нашу користь. До речі, з Нівою Денис грає прямо зараз та веде 1:0.

Група «D». Граючий без вихідних та прохідних Антон Казаков розпочинає з перемоги над сербом Сашою Стояновичем – 3:1. В групі сіяний під першим номером угорець Жолт Фенівеші, але це той випадок, коли ми згодні посперечатись на тему: «А хто тут лідер?». Хоча угорець стартував дуже потужно, з брейками 101 та 61 очко розбивши латвійця Артурса Кеньгіса. Є враження, що плей-оф від Антона вже нікуди не дінеться, тільки б вистачило сил.

У Сергія Ісаєнка в групі «G» склад суперників нагадує перероблене покерне прислів’я: «Якщо ти не знаєш, хто в групі в тебе лідер, можливо це ти і є». Мальтієць Бузуттіл, Бітон з Ізраїлю, латвієць Калніньш склали таку собі групу смерті, ще б розуміти чию. В першій грі Сергій переміг 3:2 Калніньша, поступаючись 1:2 та витягнувши контру з рахунком 61:49, Бузуттіл виграв 3:1 у Бітона.

Нарешті, в групі «АD», де виступає Роман Блакита, відразу два фаворити. З одним з них – північноірландцем Раймондом Фраєм Роман грає прямо зараз та поступається 0:1. Але ще серйозніше виглядає француз Ніл Венсан, який тільки що «розніс» норвежця Еріка Дуллеруда – 3:0. Набратися досвіду, та спробувати перемогти норвежця – мабуть таке завдання є перед нашим 13-річним юнаком.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X