Чемпіонат Європи. Казаков, Ісаєнко та Хмелевський у плей-оф. Блакита перемагає Венсана

by Adm.Kor

Чемпіонат Європи. Казаков, Ісаєнко та Хмелевський у плей-оф. Блакита перемагає Венсана

by Adm.Kor


Черговий день на снукерному чемпіонаті Європи в Португалії приніс нам велику порцію позитивних емоцій.

Почнемо, вже по традиції, з Антона Казакова, який продовжує свій чудовий виступ. З ранку Антон здобув другу перемогу, обігравши добре нам знайомого латвійця Артурса Кеньгіса. Але рахунок 3:0 зовсім не передає тієї напруги, яка була на протязі всієї зустрічі. Достатньо лише сказати, що перший фрейм Казаков виграв з рахунком 76:54, а останній – 43:39! Але вже після цієї перемоги стало ясно, що Антон третій раз вийшов до плей-оф. Лишалось розіграти перше-друге місце з у Жолтом Фенівеші. Про рівень цього 32-річного угорця свідчить той факт, що минулого року він був на такому ж турнірі у чвертьфіналі, перемігши у 1/16 Юліана Бойко (взагалі, особистий рахунок між Фенівеші та Бойко 2:0 не нашу користь), а у 1/8 – ще одного сьогоднішнього професіонала шотландця Діна Янга. Важка, надскладна гра, але у вирішальний момент нерви Антона виявились міцнішими. 3:2 – десята поспіль перемога Казакова в групових турнірах цьогорічного чемпіонату континенту. І третій поспіль плей-оф з першого місця в групі. Блискуче!

Денис Хмелевський після програшу в перший день фінну Хейккі Ниві міг розраховувати лише на друге місце. І Денис його впевнено здобув, не давши шансів португальцю Луїшу Алвешу – 3:0. До речі, Нива в останній зустрічі поступився ізраїльтянину Вайцману – 1:3. Відразу три гравці здобули по дві перемоги, при чому у фінна та Дениса виявилась різниця фреймів «+3», у Вайцмана – «+2». За результатом особистої зустрічі Ніва посів перше місце, Хмелевський – друге.

Фантастичною стала перемога 13-річного Романа Блакити над 21-річним другим номером французького снукеру Нілом Венсаном. Роман в другому фреймі зробив брейк 41 очко, потім повів 2:1, француз добрався до контри. І там наш юнак переміг у чорній кулі! Просто неймовірно. Це була друга гра Романа, в якого тепер з’явились реальні шанси вийти з групи. Останній суперник – норвежець Ерік Дуллеруд в двох зустрічах поки виграв лише один фрейм. Але в цій групі навіть в разі перемоги Романа, в яку ми всі віримо, дуже багато буде залежати від зустрічі Венсана з північноірландцем Фраєм. Наші симпатії виключно на боці Раймонда Фрая.

Невеличкою ложкою дьогтю в цій переповненій бочці з медом стало друге місце Сергія Ісаєнка. Сергій спочатку виграв 3:1 у ізраїльтянина Надава Бітона, гарантував собі вихід до плей-оф, але потім поступився в контрі мальтійцю Аарону Бузуттілу і пропустив його на перше місце. Враховуючи рівень суперників, які очолюють групи після кваліфікації, друге місце – не найкращий варіант для походу за високими місцями. Але є, як є. Троє наших гравців у плей-оф, чекаємо на четвертого.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X