Дмитро Білозеров: дві перемоги на шляху до кіпрського півфіналу

by Adm.Kor

Дмитро Білозеров вийшов до півфіналу Відкритого Кубку Кіпру – cTrader Cup.

На шляху до четвірки кращих Дмитро переміг двох росіян. Спочатку у кваліфікації розтрощив Олександра Муравйова з Пензи – 5:0,

а потім вже у чвертьфіналі здолав першого номера світового рейтингу МКП Йосипа Абрамова. Поступаючись 1:3, Білозеров в зустрічі, яка викликала нечуваний інтерес по всьому світу та транслювалась на нашому Youtube-каналі, взяв п’ять партій поспіль та виграв 6:3!

В півфіналі Білозеров зіграє з Сергієм Крижановським, і це буде ще одна фантастична гра. Початок приблизно о 15:00, після закінчення першого півфіналу, в якому зійдуться росіяни Нікіта Лівада та Семен Зайцев. А у 18:00 розпочнеться фінал кіпрського турніру, сподіваємось, за участі українського гравця.

Дві перемоги Білозерова – потужна, але єдина приємна новина з Лімассолу для українських вболівальників. Ілля Баклажков взагалі не приїхав на гру з Крижановським, а Юрій Семко та Олександр Лапшин взяли лише по одній партії у росіян Лівади та Абрамова, відповідно. Зазначу, що Семко готувався вигравати у Анни Мажириної, але внаслідок дуже дивної перемоги останньої над Лівадою, в суперники до Юрія замість дворазової чемпіонки світу серед жінок потрапив дворазовий чемпіон світу серед чоловіків. Грати на такому рівні ні Лапшин, ні Семко поки не готові.

You may also like

Залишіть коментар

X