липень, 2021

03лип(лип 3)11:0004(лип 4)11:00Літній Кубок УБА з піраміди «Buffalo» з продовженням

Положення

ПОЛОЖЕННЯ

1. Терміни та місце проведення

Літній Кубок УБА з піраміди «Buffalo» з продовженням (далі – Кубок) відбудеться з 3 по 4 липня в БК «Лідер», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Скляренка, 5.

2. Керівництво турніром.

Загальне керівництво здійснює Оргкомітет. Головний суддя Руслан Кориненко.

3. Учасники турніру.

До участі в турнірі запрошуються всі бажаючі.

За рівнем майстерності всі учасники будуть розбити на 4 групи:

1 група – умовно «майстри спорту» (Перкун, Радіонов, Смірнов, Волик, Адамець та ін.)
2 група – умовно «кмс» та найсильніші аматори (Олійник, Жуковський, Козачек та ін.).
3 група – умовно перша аматорська ліга та найсильніші жінки (Котляр, Притулюк, Шверк та ін.)
4 група – умовно друга аматорська ліга.

Різниця між групами – 10 куль. Тобто: 1 група дає другій фору 10 куль (гра починається за рахунку 0:10), третій – 20 куль, четвертій – 30 куль. 2 група, відповідно дає третій 10 куль, четвертій – 20. Третя – четвертій – 10 куль.  Додатково Андрій Клестов дає кожній групі ще 5 куль (тобто грає на форі від «+5» до «+35»).

У півфіналах (до 70 куль) та фіналі (до 100 куль) фора пропорційно збільшується в 1,4 та 2 рази.

Особлива умова: якщо гравець, який отримує фору, вважає, що цієї фори йому мало, він має змогу до початку зустрічі купити додатково від 1 до 5 куль фори за 100 гривень за кожну кулю. Наприклад: гравець «А» отримує від гравця «В» фору 10 куль. Він може заплативши 300 гривень підняти її до 13 куль, або за 500 гривень – до 15. Зібрані таким чином гроші йдуть до призового фонду.

Також будь-який гравець, що отримує фору, має безумовне право відмовитись від неї.

4. Форма одягу.

Форма одягу – вільна.

5. Умови та терміни проведення.

5.1. Кубок проводиться за офіційними міжнародними правилами з вільної піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами (правила Buffalo):

1) для вірного початкового удару достатньо, щоб биток виконав правило відіграшу;

2) правило відіграшу:

а) правильним відіграшем є удар битком по прицільній кулі, в результаті чого одна з куль торкається двох бортів, а інша – здійснює перекат лінії середини поля, або ж одна з куль виконує обидві умови;

б) у випадку передачі руху третім кулям, виконання умов відіграшу ними також зараховується;

в) черговість виконання умов не має значення;

г) торкання кулею двох бортів у зоні кутової лузи, та одного борту у зоні середньої лузи також зараховується як правильний відіграш (виняток: атака середньої лузи прицільним шаром була здійснена з «пасивної зони». Зона лузи визначається таким чином: куля ставиться в лузі максимально близько до місця падіння, друга ставиться з торканнями першої кулі і борту. Відмітка наноситься на борт по краю другої кулі перпендикулярно борту. Аналогічно на іншому борту. «Пасивна зона» це ігрове поле поміж уявною лінією, що проведена від центру малого борту до центру середньої лузи, і великим бортом, який прилягає до неї);

3) у випадку штрафу, порушник знімає кулю зі своєї полиці та виставляє її на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних куль, виставляється перша ж зіграна ним куля у цій партії);

4) гра є замовною (кулі, які впали у лузу випадково, зараховуються за умов, якщо в ударі брали участь не більше двох куль та не більше одного борту, все інше повинно бути оголошено)

Гра йде до 50 куль (у півфіналі до 70 куль, у фіналі до 100 куль).

Після того, як на столі залишається дві кулі, гравець, що знаходиться на ударі, повинен виставити 14 куль в піраміду та продовжити гру.

Особливі умови:

Якщо одна чи дві кулі знаходяться на місці виставлення піраміди, то піраміда переноситься в інший дом.

Якщо обидві кулі знаходяться в різних домах на місцях виставлення піраміди, то повна піраміда виставляється на «своє» місце і гравець має змогу робити відіграш, а не активний розбій.

Якщо на столі лишається одна куля (після забитих одним ударом двох куль), то виставляється повна піраміда і гравець робить удар з того місця, де знаходиться куля.

Особиста реєстрація на Турнір відбудеться3 липня з 10:00 до 11:00. Відкриття Турніру та жеребкування об 11:00.

5.3. Розклад зустрічей.

Турнір проводиться по сітці до двох поразок без олімпійки. Зустрічі відбуваються до 50 очок. Півфінали (верхньої та нижньої сітки) – до 70 очок. Фінал – до 100 очок.

5.4. Умови проведення турніру можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів небюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить 500 (п’ятсот) гривень.

Призовий фонд складає 90 % від суми внесків та розподіляється на шість місць:

1 – 40%

2 –  25%

3 – 15%

4 – 10%

5-6 – по 5%

9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку Кубку забезпечують Ліга любителів більярду (www.llb.su), та український більярдний портал «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua)

Положення є викликом на турнір.Розгорнути

Дата та час

3 (субота) 11:00 - 4 (неділя) 11:00

Локація

БК "Лідер"

вул. Семена Скляренка, 5

Залишіть коментар

X