січень, 2022

21січ(січ 21)11:0024(січ 24)23:00Сеньйорська ліга України 2022. 1 тур. Кубок Вадима Коваля

Положення

Сеньйорська ліга України – 2022. Другий сезон. Загальні положення

 1. Сеньйорська ліга України – 2022 – серія турнірів з піраміди, об’єднаних єдиними правилами проведення та загальним рейтингом, яка складається з 8-10 відбіркових (рейтингових) турів та фіналу.

 • Керівництво сеньйорською лігою здійснює Оргкомітет, в який входять Руслан Кориненко – засновник та головний суддя, організатори рейтингових та фінальних турів, переможець сеньйорської ліги – 2022 Владлен Скляров, а також представники спонсорів й меценатів Ліги.

 • До участі у турнірах Сеньйорської ліги України – 2022 запрошуються всі гравці з будь-якої країни світу, які народилися у 1982 році та раніше.

 • Базовою грою Ліги є московська піраміда в редакції 2021 року, з внесеними змінами, які стосуються замовлення куль.

В основу покладені діючі офіційні правила з комбінованої піраміди з наступними змінами: а) після зіграного свояка кулю знімає суперник б) після штрафу куля виставляється з полки на стіл в) гра заказна за правилом – «куля-луза». При цьому можливий подвійний заказ – дві кулі (виключно свою та чужу). У випадку, якщо буде забито хоча б одну з них, її буде зараховано.

За ініціативою організаторів окремих турів можливо проведення з іншої дисципліни.

 • Оргкомітет гарантує мінімальний призовий фонд у наступному розмірі:
  рейтингові тури – 70 000 (сімдесят тисяч) гривень
  фінальний тур – 150 000 (сто п
  ятдесят тисяч) гривень.
  Організатори окремих турів можуть на свій розсуд збільшити призовий фонд. У цьому разі буде збільшена і кількість рейтингових очок.
 • Розподілення призового фонду.
  Рейтингові тури.
  1 – 16 000
  2 – 10 000
  3-4 – 2 х 6 000
  5-8 – 4 х 4 000
  9-16- 8 х 2 000
  Фінальний тур.
  1 – 40 000
  2 – 30 000
  3-4 – 2 х 20 000
  5-8- 4 х 10 000

Розміри вступних внесків: рейтингові тури – 1500 (тисяча п’ятсот) гривень, фінальний тур – 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

 • Регламент рейтингових турів:
  Посів на перший тур здійснюється за загальним рейтингом 2021 року. При цьому під першим номером на всі рейтингові тури буде посіяний переможець ліги – 2021 Владлен Скляров. Під другим – переможець минулорічного туру в цьому місті (якщо проводився). Наприклад, на першому турі – 2022 у Вінниці перший номер посіву у Склярова, другий – у переможця туру – 2021 в цьому місті Алєксєєва, третій – за рейтингом у Тягнія і так далі.

По закінченню першого туру рейтингові очки за перший тур сезону 2021 обнуляються, до рейтингу замість них додаються рейтингові очки за перший тур сезону 2022. І так далі, поки перед фіналом в рейтингу не залишаться лише тури сезону 2022.

На першому, кваліфікаційному етапі, відбуваються змагання у групах. При цьому, групи формуються з чотирьох учасників, в разі неможливості зробити всі групи з чотирьох – решту з п’яти (не з трьох). Наприклад. 20 учасників це 5х4, 21 – 4х4+1х5, 22 – 3х4+2х5, 23- 2х4+3х5, 24 – 6х4 і так далі.

З групи з 4-х учасників до плей-оф проходять два найкращих, з 5-ти – три.

Місця в групах розподіляються за наступними критеріями: кількість перемог, особисті зустрічі, різниця партій в особистих зустрічах, різниця партій в усіх зустрічах, місце в рейтингу.

З гравців, що пройшли кваліфікацію, формується сітка плей-оф. Гравці, які вийшли до другого етапу отримують індивідуальний посів, який залежить від результатів їхнього виступу у кваліфікації і визначається такими критеріями і в такій послідовності: місце, зайняте в групі, кількість перемог. різниця виграних і програних партій, місце в рейтингу.

Увага! З огляду на те, що неявка на зустріч в груповому турнірі може суттєво вплинути на хід боротьби, гравцю, що її припустився, не нараховуються рейтингові очки і участь в цьому турнірі не зараховується в загальний підсумок. Лише у разі доведеного форс-мажору участь у турнірі може бути зарахована, але з нулем рейтингових очок. Якщо неявка відбулась у першій кваліфікації, гравця може бути допущено до другої лише за умови сплати подвійного внеску на другу кваліфікацію. Допускається обопільна неявка на зустріч останнього туру за попередньою згодою лише тих гравців, які обидва програли свої попередні зустрічі, та гра між ними жодним чином не впливає на загальний підсумок виступів суперників по групі.

 • За підсумками всіх рейтингових турів до фінального туру кваліфікуються 32 найсильніших гравці. При цьому у разі проведення 8 рейтингових турів для участі у фіналі треба взяти участь у п’яти, у разі проведення 9 або 10 – в шести.

В разі, якщо кількість учасників, що виконують вимоги участі у 5 (6) турах виявиться менше 32, наступні місця займуть гравці, які зіграли чотири тури. При цьому, найкращий гравець з участю у 4 турах отримає посів нижче, ніж останній з участю у 5 турах. Якщо не буде 32 гравців з участю у 5 та 4 турах, наступні місця займуть гравці з участю у 3 турах і так далі.

 • Форма одягу. На кваліфікації – мінімальна допустима поло і чорні джинси. Починаючи з плей-оф парадна. Сорочка, брюки, бажано жилет. Оргкомітет лишає за собою право відсторонити з турніру без повернення вступного внеску будь-якого гравця за порушення форми одягу.
 • Командний залік. У сеньйорській лізі України – 2022 окрім особистого, буде також і командний залік. Учасники турніру на власний розсуд формують команди з чотирьох гравців та подають заявки до Оргкомітету не пізніше 11:00 дня початку третього туру. Команда, гравці якої наберуть протягом відбіркових турів та фіналу найбільшу кількість рейтингових очок, отримає ексклюзивний кубок.

Всі інші моменти будуть окремо прописані у положеннях рейтингових турів.

Кубок Вадима Коваля  – 1 тур сеньйорської ліги України – 2022.

1.  Термін та місце проведення

Кубок Вадима Коваля  – 1 тур сеньйорської ліги-2022 присвячено 55-річчю Вадима Коваля та відбудеться з 21 по 24 січня 2022 року у Вінниці в БК «Elit-Profi» за адресою: вул. Космонавтів, 8.

2.   Керівництво турніром

Керівництво турніром здійснює Оргкомітет. Головний суддя турніру Руслан Кориненко (національна категорія, Київ).

3.   Учасники турніру.

Всі бажаючі 1982 року народження та старші.

4.   Умови проведення.

4.1. Турнір проводиться за правилами московської піраміди. В основу покладені діючі офіційні правила з комбінованої піраміди з наступними змінами: а) після зіграного свояка кулю знімає суперник б) після штрафу куля виставляється з полки на стіл в) гра заказна за правилом – «куля-луза». При цьому можливий подвійний заказ – дві кулі (виключно свою та чужу) в дві різні лузи. У випадку, якщо буде забито хоча б одну з них, її буде зараховано.

4.2.  Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах та на п’ятничну кваліфікацію закінчується 18 січня о 20:00. Після цього протягом двох годин буде проведене жеребкування та складено розклад кваліфікаційних зустрічей. Оплата стартового внеску на картку організаторів: 4441 1144 1088 5527.

4.3. Кваліфікаційні зустрічі відбуваються 21-22 січня (п’ятниця-субота).

Плей-оф:

23 січня – 1/16-1/8-1/4 фіналу.

24 січня – 1/2 фіналу, фінал.

Згідно з ходом боротьби, зустрічі 1/4 фіналу повністю чи частково можуть бути перенесено на 24 січня.

5. Форма одягу.

Форма одягу. На кваліфікації – мінімальна допустима поло і чорні джинси. Починаючи з плей-оф парадна. Сорочка, брюки, бажано жилет. Оргкомітет лишає за собою право відсторонити з турніру без повернення вступного внеску будь-якого гравця за порушення форми одягу.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

Запізнення на гру, більш ніж на 10 хвилин – поразка в партії, більш, ніж на 20 хвилин – поразка в двох партіях, більш ніж на 30 хвилин – поразка у зустрічі.

Вживання нецензурної лайки під час гри після – після двох попереджень зараховується поразка у зустрічі.

Неявка на нагородження – не виплачуються призові.

Образи діями чи словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів під час, або після гри в місці проведення турнір, невиконання рішень суддівської колегії – поразка в зустрічі або дискваліфікація з турніру без повернення вступного внеску.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить 1 500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

Призовий фонд складає  70 000 (сімдесят тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 16 000 (шістнадцять тисяч) гривень

2 – 10 000 (десять тисяч) гривень

3-4 – по 6 000 (шість тисяч) гривень

5-8 – по 4 000 (чотири тисячі) гривень.

9-16 – по 2 000 (дві тисячі) гривень.

9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру забезпечують український більярдний портал BilliardNews та Ліга любителів більярду.Розгорнути

Дата та час

21 (п'ятниця) 11:00 - 24 (понеділок) 23:00

Локація

Elite Profi

проспект Космонавтов, 8

Залишіть коментар

X