Фінал чемпіонату Європи. Браун перемагає Каковського

by Adm.Kor

Фінал чемпіонату Європи. Браун перемагає Каковського

by Adm.Kor


В Албуфейрі завершилась головна подія всього снукерного фестивалю – чемпіонат Європи серед чоловіків.

Наші гравці блискуче виступили на стадії групового турніру. До Казакова, Ісаєнка та Хмелевського, які раніше пробились до плей-оф, в останній день кваліфікації приєднався Роман Блакита. 13-річний снукерист з міста Васильків продемонстрував незвичайний характер, і зумів виграти й другу зустріч, дотиснувши в контрі 40-річного норвежця Еріка Дуллеруда – 3:2, і не пустивши в плей-оф і його, і француза Ніла Венсана.

Суперники по 1/32 фіналу давали нам підстави сподіватись на 2-3 перемоги, але тут вже не так все сталось, як гадалось. Перемогу зміг здобути тільки Антон Казаков – 4:0 з добре відомим нам Владиславем Градинарем з Молдови. Роман Блакита виграв перший фрейм у відомого Шея Арами з Ізраїлю, але на цьому сили й покинули нашого юнака – 1:4. Денис Хмелевський поступився 1:4 поляку Павлу Рогозі, а ось поразка Сергія Ісаєнка від 45-річного швейцарця з фінським корінням Рісто Вайрінена – 2:4, як на мене, стала чи не першим дуже неприємним сюрпризом на цьому чемпіонаті.

Тим більше, що вже вранці наступного дня Антон Казаков досить впевнено переміг того ж Вайрінена з тим же рахунком, помстившись, так би мовити, за колегу по збірній.

Отже, Казаков вийшов у 1/8 фіналу, і ми пересвідчились, що Київ вже став міжнародним центром підготовки майстрів високого класу. До нас постійно приїжджають в гості не лише численні молдавські гравці, а й багато часу проводить лідер російського снукеру Іван Каковський. І на цьому турнірі Іван виявився на піку форми. Антона він переграв з рахунком 4:1, а далі дійшов до фіналу, де мав всі можливості стати чемпіоном Європи та потрапити до мейн-туру. Але поразка 4:5, всі нагороди достаються англійцю Оліверу Брауну, але Каковський все одно досягає найкращого результату в кар’єрі, та демонструє готовність не сьогодні, так завтра стати професіоналом.

І вже відбулось жеребкування командних чемпіонатів Європи серед чоловіків, жінок та сеньйорів. Нашу країну представляють пари Казаков/Блакита та Ісаєнко/Хмелевський. Суперниками Антона та Романа по групі «С» буде друга збірна Польщі (Голойда/Ніцшке), Латвія (Волайс/Юдін) та друга команда Португалії (Мігель та Жоао Сілва). У Дениса та Сергія суперники, як на мене, ще сильніші – перші команди Ірландії (О’Донохью/Кейсі), Вельсу (Еванс/Морган) та друга команда Італії (Манолі/Гранді). Перші зустрічі розпочнуться вже в четвер о 15:00 за київським часом.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X