Гоменюк, Василова, Шеремета, Лупой

by Adm.Kor

Гоменюк, Василова, Шеремета, Лупой

by Adm.Kor


В Кривому Розі визначились переможці юнацьких чемпіонату та Кубку України з вільної піраміди.

В старшій групі третє місце посіли брати Жданови. В півфіналах Данило програв 2:5 Нікіті Гоменюку, а Федір – Владиславу Денисову. При цьому молодший Жданов вів перед 4:2, але програв три заключні партії.

У фіналі вже Денисов мав значну перевагу. Після восьми партій Владислав вигравав 5:3, але настав черед Нікіті робити черговий камбек. 6:5 – Гоменюк стає чемпіоном України серед юніорів.

В юнацькому турнірі переміг дебютант чемпіонатів України Даніель Шеремета з Ужгороду. Перед закарпатцем не встояла, незважаючи на чисельну перевагу, харківська школа. Півфінали принесли рахунок 4:0 в обох зустрічах. Шеремета виграв у харків’янина Владислава Герасименка, а ще один представник Харкова Данило Єлецький переміг Єгора Кузьміна з Кропивницького.

У фіналі Єлецький вів 4:2 до п’яти перемог, але це був день камбеків. Шеремета переміг 5:4.

Франківчанка Яна Василова стала чемпіонкою України серед дівчат – 4:0 у фіналі з Марією Скочук з Чернівців. Крістина Шевченко з Житомиру та Олександра Міщенко з Кропивницького – на третьому місці.

Кубок України серед гравців до 11 років виграв Єгор Лупой з Ізмаїлу. На другому місці харків’янин Кирило Горошко. Максим Король з Ужгороду та Іван Покотило з Глобина Полтавської області розділили першу в своєму житті «бронзу».

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X