Казаков у плей-оф. На жаль, лише він

by Adm.Kor

Казаков у плей-оф. На жаль, лише він

by Adm.Kor


Антон Казаков з першого місця вийшов до плей-оф чемпіонату Європи зі снукеру серед гравців у віці до 18 років.

Антон був головним фаворитом в своїй групі, як на нашу думку, так і на думку організаторів чемпіонату, які «посіяли» Казакова першим.

Казаков в першій грі легко переміг молдованина Романа Грицько – 3:0, зробивши брейк 55 очок. Далі було непросте випробування у зустрічі з 13-річним північноірландцем Джоелем Коннолі. Казаков по ходу гри вів перед 1:0, 2:1, але перемогти зміг лише в контрі на кольорових кулях – 67:40. Також дві перемоги здобув і бельгієць Йорріт Хоес. Гра між Казаковим та Хоесом перетворилась на боротьбу за перше місце, яке, теоретично, повинно було забезпечити більш легку сітку у плей-оф (про це нижче). Цю зустріч показали в «лайві», хто не бачив – має змогу передивитись зараз.

Антон поступався 0:2, зміг зрівняти рахунок, а згодом і перемогти суперника – 3:2. Є перше місце!

Якщо до початку турніру Україна могла розраховувати повною мірою лише на успіх Казакова, то по ходу цього дня наші шанси підвищились аж утроє. Тим сильніше стало підсумкове розчарування.

10-річний Матвій Лагодзинський розпочав турнір з блискучої перемоги над 16-річним англійцем Ліамом Пулленом – 3:1. Далі була ще одна перемога над латвійцем Артемійсом Жіжінсом – також 3:1. Але дві перемоги в групі з чотирьох гравців не завжди гарантують принаймні друге місце. І що все може піти по найприкрішому сценарію стало зрозуміло, коли битий Матвієм Пуллен взяв і виграв у безумовного лідера групи Роббі Макгігана – 3:1. Протистояти пвічнічноірландцю Роббі у Лагодзинського не вийшло – 0:3, і лишилось тільки спостерігати, як Пуллен перемагає Жіжінса та разом з Макгіганом обходить Матвія за різницею фреймів. Дуже прикро, але Лагодзинський відіграв просто чудово, і зробив все, що міг.

Роман Блакита розпочав зі зрозумілої поразки від дуже потужного шотландця Аарона Грема – 0:3, але після того, як наш гравець переміг 16-річного бельгійця Тійса Пауелса, який до того виграв у виступаючого за Росію Кирила Жиздюка (все по 3:1), все виглядало так, що саме Роман повинен стати в цій групі другим. Для цього треба було в заключній грі взяти у Жиздюка два фрейми. Але все пішло не так. Поразка 0:3, відразу три гравці здобувають по одній перемозі, і за різницею фреймів другим стає Жиздюк, третім – Пауелс, Блакита останній. Ще одна прикрість.

І майже не було шансів на вихід до плей-оф у Петра Сидоренка та Артема Суржикова. Обидва програли по дві стартових зустрічі, Петро у заключній грі виграв у ізраїльтянина Херсонського та став третім. Також третім став і Артем, здійснивши невеличкий спортивний подвиг: програючи 0:2 шведу Віктору Мареду, харків’янин зміг здобути перемогу – 3:2!

А потім стала відома сітка плей-оф і суперник Антона Казакова. В 1/16 фіналу Антон зустрінеться з 17-річним англійцем Айданом Мерфі. Зрозуміло, що слабким такий суперник бути не може. Ну а у випадку перемоги далі на Казакова чекає один з головних претендентів на перемогу у турнірі, автор найвищого брейку дня (129 очок) шотландець Ліам Грем. То ж підтримуємо Антона!

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X