Київське літо. Повернення Анастасії

by Adm.Kor

Київське літо. Повернення Анастасії

by Adm.Kor


В київському більярдному клубі «Лідер» відбувся вже другий тур жіночої серії «Пори року» від Української більярдної асоціації та порталу Billiardnews.

Після «Київської весни» прийшло «Київське літо». Сезон відпусток став причиною того, що кількість учасниць трохи зменшилась (з 22 до 17), але всі ті, хто сильно зіграв на першому турі, знову взяли участь, а найцікавішим стало те, що приїхала Анастасія Ковальчук, вперше після народження доньки. Анастасія за цей час змінила прізвище на дуже схоже, але виявилось, що і Настя Коваленко грає не гірше, ніж Настя Ковальчук. Принаймні, втримати «дебютантку» на протязі двох днів ніхто так і не зумів.

Перша зустріч для новоспеченої Коваленко вийшла найважкішою. І суперниця була сильна – фіналістка «Весни» Ганна Герасимова, і до столів Анастасія довго не могла призвичаїтись, і кулі раз за разом застрягали в лузах. Проте, навіть в таких умовах Коваленко здолала Герасимову – 4:2. Для Ганни цей турнір, взагалі, виявився не дуже вдалим, і після однієї перемоги в «підвалі» послідувала фатальна поразка від житомирянки Крістини Шевченко і лише 13-е місце.

У наступній зустрічі Анастасія Коваленко відносно легко переграла Яну Василову – 4:1, та вийшла у чвертьфінал. Гра же Василової, яка потім програла ще й Карині Кисіль відверто розчарувала, особливо з огляду на те, що вона збиралась представляти Україну на чемпіонаті світу. Тоді ще ніхто не знав, що наступного дня Яну, разом з усією командою не впустять до Росії.

Окрім Коваленко, до 1/4 фіналу по «верху» пройшли чемпіонка «Весни» Заряна Притулюк, Анна Котляр та Любов Жигайлова. «Знизу» змогли продовжити боротьбу Юлія Малахова, Тетяна Тучак, Олександра Дураніна та Карина Кисіль. У порівнянні з «Київською весною» склад чвертьфіналісток оновився на одну третину. Місця Крістини Шевченко, Ганни Герасимової та Марії Скочук зайняли Коваленко, Дураніна та Кисіль.

А ось майже вся стадія плей-офф виявилась суцільним дежавю. Другий тур поспіль у 1/4 фіналу зійшлися Котляр та Тучак. Знову дуже важка зустріч, в якій жодна з суперниць не мала наміру поступатись, і знову врешті-решт виграла Тетяна. Тільки тепер з рахунком не 5:4, а 5:3. З таким же рахунком Притулюк виграла у Кисіль, але такий виступ на турнірі слід вважати серйозним успіхом Каріни. Олександра Дураніна не змогла скласти конкуренції Анастасії Коваленко, яка в другий день різко додала в грі. Серії 8, 7, 7 можуть забезпечити перемогу навіть у будь-якій грі чоловічого турніру. Загальний рахунок – 5:1. І такий точно підсумок зустрічі між Юлією Малаховою та Любов Жигайловою. Трохи несподівано Юлія розгромила досить сильну суперницю.

Притулюк, Малахова та Тучак другий раз поспіль вийшли до півфіналу. До них приєдналася Коваленко і ми побачили повну копію «весняних» півфіналів. Тоді, нагадаю, Тучак виклалась на всі сто в грі з Котляр, і з Притулюк вже не боролась – 0:5. Тепер вийшло так само, але вже «всуху» Тетяна програла свої подрузі та напарниці по срібній та бронзовії збірній України Анастасії Коваленко. А ось Малахова, як і на «Весні» провела важкий запеклий поєдинок. В травні Юлія лише в останній кулі контрової партії програла Ганні Герасимовій, а тепер в не менш драматичній боротьбі здолала Заряну Притулюк. Випадкова куля в контровій партії за рахунку 7:6 принесла перемогу Малаховій, та перервала переможну серію Притулюк з восьми зустрічей.

У фіналі Юлія Малахова робила все, що в її силах, але Анастасія Коваленко була сильніша. 5:2 – Настя повернулась, здобувши Кубок та вісім тисяч гривень.

Заряна Притулюк зберегла за собою першу сходинку в загальному рейтингу серії, на друге місце піднялась Юлія Малахова. Тетяна Тучак – третя, далі Ганна Герасимова та Анастасія Коваленко.

До зустрічі у листопаді!

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X