Львівська осінь Ярослава Тарновецького

by Adm.Kor

Львівська осінь Ярослава Тарновецького

by Adm.Kor


Ярослав Тарновецький переміг у Львові на Кубку БК «Zovex».

Як всім відомо, Львів – це магічне місто, і ця магія у повному обсязі переноситься й на більярд. Тільки в цьому місті будь-який турнір незалежно від статусу та призового фонду, завжди збирає повний аншлаг. Прихильники більярду ще чудово пам’ятають турніри Lviv Open у 2015-2016 роках, на які летіли, їхали та йшли пішки гравці з усієї країни. Рекорд за кількістю учасників, який було встановлено у 2016 році (143 гравці) для українських турнірів з розряду вічних.

А хто-небудь знав, що в сьогоднішніх умовах турнір з прохідним призовим фондом 40 тисяч гривень здатен зібрати повну сітку на 64 гравці? Як виявилось, це повністю реально, але тільки у Львові.

Отже. На традиційний Кубок «ZOVEX» з московської піраміди у новому клубі, який відкрився півтора місяці тому турніром сеньйорської ліги України, зібралось рівно 64 гравці з багатьох міст України. Головною приємною несподіванкою стала участь дворазового чемпіона світу Ярослава Тарновецького, який прискореними темпами набирає найкращу форму. Головними конкурентами «Торнадо» до старту вважались Станіслав Тимчий, Владислав Волик, Михайло Ларков, Олександр Лапшин. Але швидко з’ясувалось, що чемпіон України з комбінованої піраміди Волик цього разу не конкурентоспроможний – дві поразки та виліт з турніру вже першого дня.

Взагалі ж, боротьби за перше місце не вийшло зовсім. Дуже сильно зіграв Тарновецький, якому просто не знайшлося конкурентів. За сім зустрічей Ярослав віддав суперникам лише дві партії )у другій зустрічі Тарасу Пришляку з Дрогобича та у півфіналі Станіславу Тимчию) і впевнено зайняв перше місце. В фіналі Тарновецький переміг з рахунком 4:0 львів’янина Ігора Душека.

12-річний Михайло Ларков, за якого вболівали на цьому турнірі, мабуть, всі, зміг дійти до півфіналу, перемігши в 1/4-й фіналіста львівського сеньйорського туру Тараса Фуканчика. Але у півфіналі Михайло трохи несподівано поступився Душеку – 2:4 та розділив третє місце з триразовим володарем Кубку «ZOVEX» Станіславом Тимчиєм. 5-8 місця розділили гравці, що поступились у чвертьфіналах – Олександр Лапшин (2:3 з Тимчиєм), Руслан Костів (0:3 з Тарновецьким), Тарас Фуканчик (1:3 з Ларковим) та Іван Шимечко (1:3 з Душеком).

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X