Моїсеєнко та Кульбач на чемпіонаті світу. Слідом за першими перемогами – перші поразки

by Adm.Kor

Моїсеєнко та Кульбач на чемпіонаті світу. Слідом за першими перемогами – перші поразки

by Adm.Kor


Артем Моїсеєнко та Максим Кульбач у день 30-річчя Незалежності України зіграли перші зустрічі на чемпіонаті світу з вільної піраміди в Ханти-Мансійську.

Спочатку все розгорталось чудово. Аж занадто. Артем Моїсеєнко, продемонструвавши неабиякий характер, переміг одного з лідерів російської збірної Павла Кузьміна з Єкатеринбургу. Після восьми партій Артем поступався 3:5, але потім взяв три партії поспіль, здійснивши чудовий камбек – 6:5.

Максим Кульбач не вважався фаворитом, і це ще дуже м’яко сказано, у грі з молодим росіянином з Санкт-Петербургу Максимом Звєрєвим. Але це не стало на заваді нашому гравцеві – красива та несподівана перемога з рахунком 6:4.

А ось у другому колі все пішло трохи не так. Артему не вистачило сил на гру ще з одним російським «монстром», заслуженим майстром спорту, дворазовим чемпіоном світу ростовчанином Владиславом Осьмініним. Поразка 2:6. А потім до столу вийшли Максим Кульбач та Петро Данилов – місцевий, ханти-мансійський гравець. З огляду на те, що переможений перед цим Кульбачем Звєрєв сильніше за Данилова, вже наш гравець мав право вважатись фаворитом. І ще після дев’яти партій Максим був попереду – 5:4. Але суперник зрівнює рахунок, а потім перемагає у контрі – 8:1.

Отже і Артем, і Максим «впали» до нижньої сітки і завтра будуть мати ще один шанс вийти до плей-офф. Суперником Максима буде з вирогідністю 99,99% Тимур Євстигнєєв – кримчанин, який після окупації Крима Росією прийняв російське громадянство. Будемо вболівати за Максима, але кажучи відверто, рівень суперника значно вищий.

Суперником Артема буде переможець зустрічі Шаїк Мамедов (Росія) – Ніязі Халафов (Азербайджан). У зустрічі з обома цими гравцями Артем буде явним фаворитом.

Максим Кульбач грає о 10:00 за київським часом, Артем Моїсеєнко – о 12:00.

P.S. Тим часом стає трохи зрозумілішою ситуація з недопуском нашої збірної на територію Росії. МКП підтвердило, що провини нашої сторони точно нема, все було зроблено вчасно. Наша федерація підтверждує, що МКП зробило свою роботу також вчасно. Сліди тягнуться далі, до компетентних органів Росії…

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X