Наші на QSchool: Ісаєнко, Казаков та Хмелевський

by Adm.Kor

Наші на QSchool: Ісаєнко, Казаков та Хмелевський

by Adm.Kor


Рівно через тиждень, 27 травня, починається снукерний QSchool – серія з трьох турнірів, за підсумками якої чотирнадцять гравців отримають професійні ліцензії терміном на два роки.

Серед 196 гравців з 26 країн – відразу три українці: Сергій Ісаєнко, Денис Хмелевський, Антон Казаков. За представництвом на цьогорічному QSchool наша країна ділить восьме місце з Латвією, поступаючись лише Англії, Вельсу, Шотландії, Китаю, Ірландії, Бельгії та Північній Ірландії, але випереджаючи Німеччину, Польщу, Австрію, Австралію та ін.

Важливо, що на QSchool будуть не тільки розіграні професійні ліцензії, які здобуть не тільки півфіналісти кожного з трьох турнірів, але й два кращих гравці за сумою виступів, але й сформовано рейтинг, за яким аматори будуть отримувати запрошення на професійні турніри протягом всього сезону. Наприклад, в сезоні що минув, Майкл Вайт, який формально не потрапив до мейн-туру, у якості лідера аматорського рейтингу не пропустив жодного професійного турніру.

З огляду на це, склад QSchool як завжди надзвичайно потужний. В першу чергу, до фаворитів слід віднести гравців, які тільки но втратили професійну ліцензію. Цих «поважних панів» відразу 21. Крім них ще три десятки гравців або з досвідом гри у мейн-турі (на кшталт Вайта, Стедмена, Астлі, Бердена, Джорджіу), або просто молодих талановитих (Ошойскі, Нюссл) будуть в числі претендентів на вихід до мейн-туру.

До українських гравців жереб, принаймні в першому колі всіх трьох турнірів, виявився прихильним. З перших суперників до категорії «люкс» відноситься лише ірландський екс-профі Майкл Джадж, з яким Сергій Ісаєнко зіграє у першому колі другого турніру. З інших більш-менш знайоме лише прізвище Аарона Бузуттіла – мальтійця, що є суперником Антона Казакова. Ось повний перелік наших суперників:

1 турнір.
28 травня.
Антон Казаков – Бредлі Тайсон (Вельс)
Сергій Ісаєнко – Джош Малхолланд (Англія)
Денис Хмелевський – Меттью Глесбі (Англія)

2 турнір.
2 червня.
Антон Казаков – Аарон Бузуттіл (Мальта)
Денис Хмелевський – Адам Браун (Англія)
3 червня.
Сергій Ісаєнко – Майкл Джадж (Ірландія)

3 турнір.
8 червня.
Сергій Ісаєнко – Лабіб Ахмед (Англія)
Антон Казаков – Манасавін Фетмалайкул (Англія)
Денис Хмелевський – Ділан Мітчелл (Англія)

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X