Наші по дорозі в Ханти-Мансійськ. Кордон зачинено

by Adm.Kor

Наші по дорозі в Ханти-Мансійськ. Кордон зачинено

by Adm.Kor


В російському Ханти-Мансійську відбулось жеребкування чемпіонату світу з вільної піраміди.

Для українських гравців чемпіонат розпочинається зі справжнього детективу. Як відомо, національна федерація не може формувати офіційну збірну для турнірів, що проводяться у Росії. Тому було запропоновано поїхати за власний кошт всім бажаючим. Великого інтересу ця ідея не викликала, але все ж таки вирішили з’їздити Ярослав Тарновецький, Дмитро Білозеров, Олександр Лапшин та Яна Василова. Організаційні моменти взяв батько Яни, Сергій.

Росія зараз є максимально закритою країною, попасти куди лише у декількох випадках, одне з яких – включення в базу прикордонної служби за поданням того чи іншого російського відомства. Згідно положенню про чемпіонат світу, країнам-учасницям треба було подати заявки до 1 серпня. Зі слів Сергія Василова, 29 липня він передав всю необхідну інформацію, включно з номерами машини та пунктом пропуску (Нові Юрковичі, Брянська область, Росія) генеральному секретарю ФСБУ Яніні Денисюк та отримав від неї підтвердження що все передано російській стороні. Враховуючи, що 19 серпня наші учасники отримали запрошення від організаторів чемпіонату світу, скоріше за все, так воно все й було, і заявка пішла вчасно. Але, коли 22 серпня наша команда (крім Білозерова, який полетів кружним шляхом, але в московському аеропорту все одно не зміг пройти кордон) прибула в Нові Юрковичі, з’ясувалось, що нікого з них в базі нема. Як розповідає наша команда, російські прикордонники увійшли в їх положення та спробували зв’язатися з усіма можливими інстанціями та з цього нічого не вийшло. Українська команда змушена була повернутись додому. Так ж сама доля чекала і на Білозерова. На цьому тлі цікавий той факт, що в так званого «Дуплета» – Гілевича ніяких проблем не виникло, і він вже в Ханти-Мансійську готується транслювати чемпіонат. Вірогідно, організатори вирішили зекономити і замість професійної багатокамерної зйомки від Billiard Pro Live ми будемо змушені дивитись … епітети пропоную вигадувати протягом трансляцій.

Стало зрозуміло, що чемпіонат з піраміди вперше може пройти без України, і терміново було запрошені Артем Моїсеєнко та Максим Кульбач, що вже довгий час мешкають в російському Омську. Так що без своїх представників на цьому «світовому форумі» ми не залишимось. Заслуговує на увагу й наступна ситуація. На чемпіонаті світу представлені гравці з 19 країн. Але проблеми виникли тільки в українців.

На жаль, федерація спортивного більярду України за своєю сумною традицією ніяких пояснень та коментарів не дає. Як і не коментує той факт, що за Росію заявлений Тимур Євстигнєєв з українського Криму.

Скоріше за все, після цієї історії питання щодо участі українців у турнірі на приз Саввіді, навіть у випадку його проведення, закрито. Навряд чи знайдуться бажаючі цілувати замок на російському кордоні.

Ну а завтра о 8:00 ранку за київським часом на Артема Моїсеєнка чекає складна та цікава зустріч з Павлом Кузьміним, а о 9:30 Максим Кульбач зіграє з Максимом Звєрєвим.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X