Наші в Словенії: три медалі з чемпіонату Європи

by Adm.Kor

Наші в Словенії: три медалі з чемпіонату Європи

by Adm.Kor


Одну срібну та дві бронзові нагороди вибороли українські юнаки на чемпіонаті Європи з пулу, який щойно закінчився у словенському місті Ласко.

До Словенії вирушила велика українська збірна, що налічувала десять гравців з Києва та Дніпра (Микола Мороз, Дмитро Скороходов, Іван Руденко, Богдан Гончар, Кирило Полейко у категорії U17, Валентин Кобець та Ігор Лялін у категорії U19, та дівчата Марина Каляєва, Віра Лихолат, Поліна Винокурова) на чолі з тренерами Вікторієй Нагорной та Олександром Резником.

Найвищого результату досягла Маріна Каляєва, яка вийшла до фіналу турніру з «вісімки», де поступилась суперниці з Австрії Лєні Прімус. Бронзу вибороли Ігор Лялін у «десятці», та збірна U-17 (Мороз, Руденко, Скороходов) у командному турнірі.

Ще п’ять разів наші гравці реально претендували на медалі але у чвертьфіналах поступились Марина Каляєва (у «дев’ятці» та «десятці»), Валентин Кобець (у «вісімці»), Дмитро Скороходов (у «14+1»), та дівоча збірна у командному турнірі.

Дуже сильно виступила збірна Польщі, яка здобула 12 медалей, з них чотири золоті та п’ять срібних. Німці виграли три «золота», два «срібла» та три «бронзи». Дві золотих нагороди у австрійок (обидві у дівчат), по одній у команд Білорусі, Естонії, Нідерландів, Норвегії та Росії.

Дворазовими чемпіонами континенту стали німець Ерік Маттерн (U-17) та поляк Шімон Курал (U-19).

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X