П’ять чвертьфіналістів та перша медаль

by Adm.Kor

П’ятеро гравців збірної України вийшли до чвертьфіналу чемпіонату світу з вільної піраміди, що проходить у Молдові.

Блискуче виступили сьогодні Нікіта Гоменюк, та Михайло Ларков. Нікіта з перевагою в три партії обіграв одного з лідерів російської збірної (якщо не однозначно найкращого) Єлісея Ануфрієва – 6:3. А наш наймолодший учасник чемпіонату переміг ще одного росіянина Іллю Зеленіна – 6:2!

На жаль, більше ніхто не підтримав Михайла та Нікіту. Дуже дивний турнір довелось зіграти Данилу Жданову. В перших трьох зустрічах його суперниками були партнери по команді, з меншим братом включно. Данило програв Ларкову, потім переміг Матвія Табаченка та брата Федіра, а у вирішальній зустрічі попав на вже знайомого нам Ануфрієва. Розлючений поразкою від Гоменюка росіянин виграв п’ять партій поспіль, і лише після цього Данило прийшов до тями і дав бій. Чотири партії поспіль бере Жданов, але на цьому й все. Поразка 4:6.

Данило Жданов зайняв 9-е місце, Федір Жданов та Іван Мороз -13-е, Даніель Шеремета, Денис Багацький, Матвій Табаченко, Ілля Стерпул та Давид Чумак – 17-е.

Завтра у о 1/4 фіналу Гоменюк грає з Олександром Кузовкиним (Росія, Москва), а Ларков – з Олександром Молчановим (Росія, Казань). Ще в двох парах зустрічаються гравці, заявлені за Росію, в тому числі українець з Донецьку Ростислав Гузов.

Чудово виступають наші дівчата. З шести українок три пробились до чвертьфіналу. А могло бути й чотири. По верхній сітці, обігравши росіянок, вийшли до плей-оф Яна Василова та Марія Скочук. Потім виграла вирішальну зустріч у «підвалі» Крістина Шевченко. А ще Олександра Дураніна вела 4:2 у зустрічі з росіянкою Прилепиною, але поступилась в контрі.

Завтра Василова з Шевченко грають між собою, отже одна медаль в нас вже є. Суперницею Марії Скочук буде Уляна Антонова (Росія, Воронеж). Початок зустрічей о 10:00.

You may also like

Залишіть коментар

X