Перший день WSF Junior Championship. Україна – Великобританія 6:2

by Adm.Kor

В Шеффілді сьогодні розпочався довгоочікуваний WSF Junior Championship. 69 найкращих молодих снукеристів у віці до 18 років розпочали боротьбу за перемогу та професійну ліцензію, яка дістанеться лише чемпіону.

На жаль, турнір для нас розпочався з неприємної новини. Не отримав британську візу Петро Сидоренко. Прикро, тим більше, що Петро напередодні турніру був у дуже непоганій формі і міг розраховувати на серйозний результат. В нашій команді лишилось чотири гравці. Всі сьогодні провели по дві гри і всі зіграли класно.

Швидкоплинним виявився груповий турнір для Артема Суржикова. В нього в групі лишилось тільки два суперники, яких він і переграв з рахунком 3:0 – спочатку Кайлана Патела, а потім і Вільяма Томсона. До речі, і Томсон, і Пател представляють Англію і, взагалі, в цей день наші хлопці грали виключно з представниками Англії та Шотландії. І перемогли британців з загальним рахунком 6:2.

Також, як і Артем, дві зустрічі виграв Антон Казаков. З рахунком 3:0 були переможені англієць Майкл Робертс та шотландець Азаан Ікбал (один з чотирьох братів, які виступають на цьому турнірі, 12-річний, третій за віком). В грі з Ікбалом Антон зробив брейк 51 очко.

В групі у Романа Блакити не доїхав до Шеффілду гравець з Таїланду і у Роми лишилось лише два суперники. Першого – англійця Едварда Джонса Роман переміг 3:0. Другу зустріч розпочав за п’ять хвилин по закінченню першої, і цього разу поступився найстаршому з братів Ікбалів, 15-річному Амаану. Але найцікавіше попереду. У заключній зустрічі Ікбал поступається з цим же самим рахунком 0:3 Джонсу. Всі мають по одній перемозі при різниці фреймів 3:3. На Романа завтра чекає додатковий турнір з респот-блеку.

Найскладніша група дісталась Матвію Лагодзинському. Уже в першій грі Матвій зустрічався зі Стеном Муді, якого зараз почали розкручувати в якості головної юної зірки що сходить англійського снукеру. Цей хлопець, який у свої 15 років виглядає максимум на 10 (принаймні, так здається під час трансляції) вже приймав участь на Shoot-Out, де переміг Лу Ніна, а потім у співавторстві з Олівером Лайнсом встановив новий «рекорд» турніру, набравши разом з суперником лише 13 очок, з яких на його долю прийшлось лише два.

Організатори поставили гру Матвія та Муді на єдиний відеостіл. Наш гравець чудово розпочав. Виграв перший фрейм, потім неймовірно витяг другий на чорній кулі. Але, на превеликий жаль, дотиснути Муді не вдалося. Декілька шансів було втрачено в третьому фреймі, а далі вже суперник мав перевагу. У підсумку – 2:3.

Муді вже в наступній грі продемонстрував, що наш юний гравець поступився дуже й дуже серйозному супернику. Австралійця Джошуа Хендса Стен «розірвав» з рахунком 3:0 та брейками 83, 67 та 64 очки. Матвій же другу зустріч виграв у шотландця Брендона Ленгена з рахунком 3:1. Все вирішиться у середу в грі Матвія проти Хендса.

За підсумками першого дня до головних претендентів на перемогу зараховуємо Ліама Дейвіса, який у двох зустрічах зробив брейки 134 (єдиний сенчурі дня), 95, 72 та 70 очок (нагадаю, що саме з цим валлійцем грати Юліану Бойку в першому кваліфікаційному колі Welsh Open), бельгійця Бена Мертенса (брейки 91, 85 та 66 очок), англійців Муді, Пола Дівілля та Олівера Сайкса, поляка Антона Ковальські. В принципі, без особливих сенсацій. На виду поки ті, хто і мав бути.

В середу чекаємо на треті зустрічі Лагодзинського та Казакова (в 13:00 за Києвом Антон грає з Владиславом Градинарем з Молдови, Матвій – з австралійцем Джошуа Хендсом), респот-турнір Романа Блакити й на жеребкування та початок плей-оф.

You may also like

Залишіть коментар

X