Починається Ajara Open

by Adm.Kor

Починається Ajara Open

by Adm.Kor


Відразу дев’ять українських гравців беруть участь у турнірі з комбінованої піраміди Ajara Open, жеребкування якого відбулось сьогодні в Батумі.

Після Кубку «Автомагістралі «Південь» в Одесі, до столиці Аджарії вирушили Дмитро Білозеров, Ярослав Тарновецький, Павло Радіонов, Михайло Ларков, Вадим Галайда, Віталій Сулаков, Максим Заміховський та Самвел Аванесян. До них приєднався також Микита Адамець.

З такою командою Україна може розраховувати на найвищі місця, до того ж конкурентів в наших хлопців не так вже й багато – діючий чемпіон світу Єрнар Чимбаєв з Казахстану, киргиз Азіз Мадамінов та росіяни Леонід Швиряєв й Максим Кочкін. Ну і, мабуть, повинен «вистрілити» хтось з численних представників господарів.

Всього в турнірі 42 учасники, окрім країн, про які вже йшлося, представлені Естонія, Білорусь та Литва.

В першому колі всі наші вільні, окрім Максима Заміховського, який грає з грузином Іраклієм Маргалітадзе. В другому між собою зіграють Радіонов з Сулаковим. Наймолодший наш учасник Михайло Ларков зустрінеться з місцевим гравцем Георгієм Тізліарашвілі. Суперником Вадима Галайди стане відомий московський пуліст грузинського походження Михайло Кіладзе.

Суперники інших наших гравців визначаться у зустрічах першого кола.

Здивував сміливістю головний суддя турніру Олександр Безносюк. Пан професор «пірнув» у непросту справу, не маючи жодного досвіду проведення турнірів такого рівня. Але, сміливим, кажуть, щастить. Поки йде все чудово. Олександр Олексійович виклав у Facebook  багато фото та перейменував донецького «кмс-а» Самвела Аванесяна у вірменського майстра спорту. Далі буде. Вболіваємо за наших!

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X