Сеньйорська ліга України. 55 претендентів на фінал

by Adm.Kor

Сеньйорська ліга України. 55 претендентів на фінал

by Adm.Kor


Переможець львівського туру сеньйорської ліги Україні Олександр Клімов вийшов в лідери загального рейтингу. Клімов став першим гравцем ліги, який вдруге дістався фіналу, що дозволило йому створити серйозний відрив від найближчих переслідувачів. На друге місце з третього піднявся Тарас Тягній, колишній лідер Віталій Сулаков після декількох пропущених турів тепер третій.

До фінального туру, що відбудеться на початку грудня у київському БК «Лідер», відберуться 32 найсильніших за підсумками восьми турів, але лише з тих, хто зіграє не менше, ніж п’ять турів.

Лише два учасники – одесит Олег Головенко та Михайло Гриник з Трускавця зіграли в усіх п’яти турнірах і майже гарантували собі участь у фіналі. На сьогоднішній день 55 сеньйорів претендують на те, щоб розіграти у фінальному турі 100 000 гривень. Це всі ті, хто зіграв щонайменше на двох турнірах. Отже:

5 турів:
Олег Головенко, Михайло Гриник.

4 тури:
Олександр Клімов, Тарас Тягній, Сергій Алєксєєв, В’ячеслав Шаповалов, Володимир Квасюк, Юрій Світковський, Тарас Фуканчик, Степан Мирончук, Ігор Лєбєдєв, Ярослав Удовенко, Олександр Тимченко, Василь Погинайко, Олександр Гречин, Сергій Колесник, Сергій Хмельовський.

3 тури:
Владлен Скляров, Сергій Петраш, Олег Мачтаков, Олександр Жарков, Євген Фесенко, Заряна Притулюк, Денис Білоненко, Сергій Василов, Сергій Коротєєв, Віталій Махненко, Андрій Ковальов, Олександр Савицький, Йосип Карпів, Валерій Твердохліб, Вадим Коваль, Володимир Дембіцький, Валерій Шайдюк, Володимир Бурса, Микола Зимак, Юрій Данилів.

2 тури:
Віталій Сулаков, Дмитро Микитко, Костянтин Богатирьов, Володимир Бовоненко, Михайло Беньковський, Олександр Камєнєв, Михайло Одарюк, Віталій Аладін, Віталій Крижановський, Ігор Ґудзик, Ігор Гаврилюк, Вадим Полевой, Андрій Рашетников, Володимир Невистюк, Володимир Папижук, Валерій Гавадзюк, Олександр Фомін, Денис Тіванов.

Зрозуміло, що ті гравці, які взяли участь лише у двох турнірах, вже не можуть пропускати жоден тур.

У командному заліку відрив від суперників збільшила Вінниця. Вже 30500 очок вінничани виграють у головних конкурентів з Одеси та Дніпропетровської області. Але наступний тур прийме саме Одеса, так що у одеситів буде непоганий шанс спробувати наздогнати дуже потужну вінницьку команду.

Ну і, нагадаю, що сьомий тур прийме Нікополь, восьмий – Рівне.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X