Сеньйори у Хмельницькому. День першої кваліфікації

by Adm.Kor

Сеньйори у Хмельницькому. День першої кваліфікації

by Adm.Kor


В Хмельницькому закінчилась перша кваліфікація четвертого туру сеньйорської ліги України. Стали відомі прізвища дванадцяти гравців, що в понеділок продовжать боротьбу у плей-оф.

Досить гострою вийшла конкуренція за перші два місця у групі «А». Вадим Полевой після поразки 0:3 від Олександра Савицького, досить несподівано переміг в контровій партії одного з лідерів ліги Володимира Квасюка. Але, в підсумку, ні Полевому ця перемога не допомогла вийти до плей-оф, ні Квасюку не завадила зайняти перше місце. В заключній грі Квасюк переміг 3:0 Савицького, три учасники здобули по два виграші, але за різницею партій першим став Квасюк, другим Савицький, Полевой лише третій.

В групі «В» впевнено переміг Ігор Лєбєдєв із Запоріжжя. Другим став Йосип Карпів з Івано-Франківська.

Львів’янин Тарас Фуканчик, що вважався фаворитом групи «С», невдало почав гру проти Миколи Зимака із Чорткова – програв дві партії, і лише в останній кулі виграв в третій. Але згодом Фуканчик роізгрався та здобув перемогу і в цій зустрічі, і в двох наступних. Зимак, Володимир Дембицький із Чернівців та хмельниччанин Володимир Папіжук виграли по одній зустрічі, за різницею партій далі пройшов Дембицький.

В четвертій групі було лише три учасника – за годину до початку змушений був знятися Володимир Бурса. Євген Фесенко з Маріуполя став першим, у плей-оф пройшов також Володимир Суходольський з Хмельницького.

Сергій Василов з Івано-Франківська, батько Яни Василової, впевнено виграв групу «E». Олександр Гречін зі Львова на другому місці. Першу перемогу на в сеньйорській лізі здобув Олександр Фомин, відомий глядачам нашого youtube-каналу як «Антибіотик».

Нарешті, в групі «F» також буда дуже запекла боротьба. Вадим Коваль, Валерій Твердохліб та Василь Погинайко виграли по дві зустрічі. Різниця партій виявилась на користь Коваля та Твердохліба. Погинайко, також як і Папіжук та Полевой використає другу спробу у неділю.

На завтра маємо 29 учасників, серед котрих переможець вінницького туру Сергій Алєксєєв, переможець та фіналіст сеньйорського Мастерс Юрій Світковський та Сергій Петраш, фіналіст київського туру Олександр Климов, а також Тарас Тягній, Заряна Притулюк, Олег Головенко, Степан Мирончук та інші.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X