Сеньйори в Хмельницькому. Максимальний результат Петраша та Тягнія, фіаско Світковського

by Adm.Kor

Сеньйори в Хмельницькому. Максимальний результат Петраша та Тягнія, фіаско Світковського

by Adm.Kor


В захоплюючій боротьбі пройшла у хмельницькому «СВ-клубі» друга кваліфікація четвертого туру сеньйорської ліги України.

Тріумфатор третього, вінницького, туру Сергій Алєксєєв вже в першому турі програв 1:3 багаторазовому чемпіону Тернопільської області з піраміди, пулу та снукеру Ігору Наконечному, який дебютував на сеньйорській лізі. В паралельній зустрічі в чотирьохчасовій боротьбі Вадим Полевой вирвав перемогу у Сергія Колесника. Полевой, який ще напередодні виграв дві зустрічі, але не зміг потрапити в плей-оф, був серйозно налаштований все ж таки вийти в «олімпійку». І громадянин Німеччини мав всі шанси перемогти у другому турі Алєксєєва. Втім, програючи 1:2, Алексєєв зумів виграти в контрі, потім переміг ще й земляка-вінничанина Сергія Колесника та вийшов до плей-оф з другого місця. Першим став Наконечний, який у заключній грі переміг Полевого – 3:1.

Якщо переможець вінницького туру сеньйорської ліги хоча з великими труднощами, але все ж таки вийшов у плей-оф, то переможець Мастерс Юрій Світковський зазнав справжнього фіаско. 0:3 з дебютантом ліги Миколою Березовським, 1:3 зі Степаном Мирончуком, і лише третє місце. Мирончук – перший, Березовський на другому місці.

Справжньою загадкою до останньої хвилини був розподіл місць у групі «G». Головна українська сеньйорита Заряна Притулюк розпочинає турнір з важкої поразки від ще одного дебютанта Миколи Побережника – 0:3. Одесит Олег Головенко в контрі здобуває перемогу над Володимиром Невистюком з Тернополю. А потім і над Побережником. А Заряна в другій грі перемагає 3:1 Невистюка. За такого розкладу навіть тернополянин Невистюк з двома поразками мав шанси. І він намагається їх використати в повній мірі – 3:0 з Побережником! Але в останній грі Заряна Притулюк виграє 3:1 у Олега Головенка, та з двома перемогами й різницею партій всього «+1» примудряється зайняти перше місце. Головенко втримався на другому. Третій – Невистюк, блискуче розпочавший турнір Побережник – лише четвертий.

Сергій Петраш, що двічі виходив до фіналу на попередніх сеньйорських турнірах, зроби серйозну заявку на перше місце, вигравши всі три зустрічі «всуху». Другим в цій групі став Василь Погинайко, якому вдалось використати другу спробу після суботньої невдачі.

Також три перемоги і жодної програної партії на рахунку Тараса Тягнія з Дніпра. Друге місце в групі Тягнія став Ярослав Удовенко з Білої Церкви.

Олександр Климов блискуче виграв групу «С» – єдину, де було п’ять учасників. Чотири перемоги за чотири години з загальною різницею партій 12:1. Другим тут став ще один вінничанин Віталій Аладін, с третього місця потрапив у плей-оф місцевий гравець Максим Кисельов.

І ще в одній групі переміг В’ячеслав Шаповалов з Вінниці, другим став Михайло Гриник з Трускавця.

У плей-оф вийшло 27 гравців, але, на жаль, змушений був знятись львів’янин Олександр Гречин. Без гри до 1/8 фіналу пройшов Володимир Квасюк.

Також вийшли до другого колу плей-оф сіяні за підсумками кваліфікації під першими п’ятьма номерами Петраш, Тягній, Климов, Лєбєдєв та Шаповалов.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X