Сеньйори в хмельницькому СВ-клубі. Перемога Тараса Тягнія

by Adm.Kor

Сеньйори в хмельницькому СВ-клубі. Перемога Тараса Тягнія

by Adm.Kor


Перемогою Тараса Тягнія завершився у Хмельницькому 4-й тур сеньйорської ліги України.

В понеділок розпочався плей-оф. Боротьба стала ще напруженішою та запеклішою. Відразу в двох зустрічах переможець став відомий лише після шести годин гри. Цікаво, що в обох був майже ідентичний сценарій. Той, хто програвав 1:3, зумів зробити камбек і вирвати перемогу. Так, Василь Погинайко переміг Тараса Фуканчика,  а Микола Березовський – Михайла Гриника. При чому і Фуканчик, і Гриник вважались фаворитами у своїх зустрічах.

До кінця бились і два гравці з числа найстарших учасників турніру. Лише у контрі Степан Мирончук переміг Йосипа Карпіва.

Перші п’ять сіяних гравців почали плей-оф з другого кола, і всі здобули перемоги. У вінницькому дербі В’ячеслав Шаповалов, який згодом дійде до фіналу, виграв з рахунком 4:1 у переможця третього туру Сергія Алєксєєва. Майбутній тріумфатор хмельницького турніру Тарас Тягній виграв, мабуть, найважчу для себе зустріч – лише в контрі переміг Олександра Савицького з Тернополю. Сергій Петраш переміг 4:2 Ярослава Удовенка, Ігор Лєбєдєв «всуху» обіграв Заряну Притулюк, а Олександр Климов здолав 4:2 Миколу Березовського. Ще один переможець шестигодиннної зустрічі Василь Погинайко такод програв – 1:4 одеситу Олегу Головенко.

Євген Фесенко з Маріуполю показав дуже сильну гру й переміг 4:1 Володимира Квасюка. Нарешті, Степан Мирончук не залишив шансів Сергію Василову з Івано-Франківська – 4:0.

Вийшло так, що у всіх чвертьфіналах один з суперників мав дуже велику перевагу. Принаймні, за рахунком. Лише Степану Мирончуку вдалось взяти одну партію у Тараса Тягнія. Всі інші програли «всуху». Хоча, наприклад, Олександр Климов тричі поспіль виграв партію у Євгена Фесенка лише в останній кулі. Петраш переміг 4:0 Головенка, Шаповалов – Лєбєдєва.

Три заключні гри турніру відбулись у «СВ-клубі» у вівторок. Сергій Петраш та В’ячеслав Шаповалов зіграли, мабуть, найбільш яскраву та цікаву зустріч хмельницького туру. Після чотирьох партій Петраш, який ще до початку турніру вважався його головним фаворитом, вигравав з рахунком 3:1. Але Шаповалов спромігся на блискучий камбек. Вінничанин бере три партії поспіль та виходить у фінал! Петраш після фіналів у Вінниці та на київському Мастерс лишається цього разу лише третім.

Тарас Тягній виграє дві стартових партії у Олександра Климова. Гравець з Вінниці, який був вже у фіналі на київському турі, зрівнює рахунок – 2:2. Але наступні дві партії знову виграє Тягній. У підсумку – 4:2.

У вирішальній зустрічі Тарас Тягній грав краще свого суперника і впевнено повів 4:1. Але

В’ячеслав Шаповалов демонструє характер. Шоста партія відбувалась на протязі більш, ніж години, та принесла перемогу Шаповалову. В наступній партії знову запекла боротьба, В’ячеслав мав шанси виграти і її. Але в останній кулі перемога приходить до гравця з Дніпра. 5:2 – Тарас Тягній стає переможцем турніру!

Віталій Сулаков зберіг за собою перше місце в рейтингу сеньйорської ліги. Тарас Тягній піднявся на другу сходинку. Далі йдуть Владлен Скляров, Сергій Петраш, Олег Мачтаков та одразу чотири гравці з Вінниці – Климов, Алєксєєв, Шаповалов та Квасюк.

В рейтингу зараз 118 учасників, і саме стільки зможе претендувати на участь у фіналі, який відбудеться у грудні. Нагадую, що для участі у фінальному турнірі треба зіграти щонайменше у п’яти відбіркових турах. Наразі лише чотири гравці мають на своєму рахунку участь у чотирьох турах. Це Квасюк, Головенко, Лєбєдєв та Гриник. Ще 23 сеньйори взяли участь у трьох турах, 22 – у двох.

Наступний, п’ятий тур сеньйорської ліги відбудеться з 3 по 6 липня у Львові. Приймає БК «ZOVEX». Положення – найближчим часом.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X