Снукерно-пірамідний дубль в “Лідері”

by Adm.Kor

by Adm.Kor

Одночасно дві події розгортаються в більярдному клубі «Лідер».

Команда Perkun&Klestov організувала турнір з призовим фондом 100 000 гривень з гри, яку вони самі називають «вільна піраміда з продовженням», але скоріше тут треба казати про «піраміду Buffalo з продовженням».  Особливо від мене подяка за те, що нарешті замінили єдине, як на мене, слабке місце правил авторства Сергія Пєтраша – замовлення кулі. Замовлення «куля – луза» більш логічне, менш спірне, до того ж сьогодні загальновживане (московська, корона).

Перші два дні відведені під кваліфікацію, яка виявить вісім переможців, до яких в понеділок додадуться вісім запрошених. До речі, як на мене, система з запрошеними – не найкраща ідея.

Ну в будь-якому випадку вдалось зібрати майже всіх найсильніших, за виключенням Білозерова, Півченко, Родіонова.

Уже в першому колі відбувся головний сюрприз турніру. Юніор з Житомиру Матвій Табаченко переграв Владислава Денисова – 50:46. Правда, далі Денисов пройшов до плей-оф після перемоги над Арутом Чіркіняном, а ось Табаченко вибув, програвши спочатку Микиті Адамцю, а потім і Сергію Гаркуші.

Микола Зайченко розпочав з перемоги над автором правил «Buffalo» Сергієм Петрашем, але потім програв Михайлу Ларкову. Но до 1/16 фіналу добрались всі – і Ларков, і Зайченко, і Петраш.

Успіхи Олександра Короля нікого, звісно, не дивують, але про перемогу над суперпокеристом Богданом Рибалком не сказати не можна – 50:39. В плей-оф Король вийшов по верхній сітці, Рибалко – через «підвал».

Перші дві перемоги під новим прізвищем здобула Анна Котляр, яка тепер вже Анна Клестова, і також вийшла до 1/16 фіналу там має досить непогані шанси йти далі.

Без жодних сумнівів повинні виходити до фінальної частини Владислав Денисов, Нікіта Гоменюк, Михайло Ларков, Микита Адамець. Сергій Петраш, на мій погляд, повинен все ж таки переграти і Станіслава Нікіпорця, і переможця пари Шиманський – Стерпул. Олексію Руденко буде не так просто у боротьбі з Анною Клестовою. Микола Зайченко, мабуть, має трохи кращі шанси, ніж Олександр Король та Максим Осичнюк, але я в цьому ну зовсім не впевнений.

Ну і найцікавіша четвірка. Богдан Рибалко – Андрій Яковлєв, Ілля Непийпиво – Владислав Єленич. Грали б у покер, перевага Богдана була б беззаперечною. А так є варіанти.

Паралельно в «Лідері» розпочався чемпіонат України зі снукеру серед чоловіків. З тих пір, як федерація снукеру України, яка тепер працює під брендом «Iulian Boiko Team» повністю зосередилась на професійній кар’єрі Юліана та розбудові снукерної бази в Крюковщині, офіційні турніри як би це сказати м’якше…Стали мало кому потрібні. Зрозуміло, що в понеділок буде професійна трансляція з півфіналів та фіналу, але поки маємо 22 учасники, зустрічі до двох перемог (цікаво, нащо було грати до 2-х перемог і закінчувати кваліфікацію сьогодні, якщо на завтра заплановано всього шість зустрічей?).

22 учасники були розбиті на п’ять груп (дві по 5 учасників, три – по чотири, при цьому з усіх груп в плей-оф виходили лише по два гравці).

Порадував Антон Казаков, який у грі з Мохамедом Аль-Кармалі зробив сенчурі 100 очок! Казаков в своїй групі виграв всі чотири зустрічі з рахунком 2:0, друге місце посів Антон Синокоп, який випередив Дмитра Осипенка («Кобзон» за звичкою, паралельно грав в обох турнірах, та вийшов в плей-оф на Perkun&Klestov Open), Аль-Кармалі й Артема Суржикова.

Денис Хмелевський, який повернувся з Кубку світу в Катарі, зробив брейк 94 очки, але поступився першим місцем Петру Сидоренку. 14-річний юнак переміг досвідченого суперника з рахунком 2:1 та зайняв перше місце в групі. Денис – другий.

Виграв свою групу Владислав Вишневський. Друге місце слідом за Владом посів Георгій Петрунько, якому виповнилось сьогодні 14 років.

В групі «D» переміг Матвій Лагодзинський, а ось в боротьбі за друге місце 13-річний Роман Блакита виграв у відомого львів’янина Юрія Семка – 2:1. І також на третьому місці зупинився ще один представник Львова Кирило Байдала. В групі «Е» його випередили Сергій Ісаєнко та Микита Руденко.

Завтра в 1/8 фіналу Георгій Петрунько грає з Микитою Руденко, переможець виходить на Антона Казакова. Денис Хмелевський зустрічається з Романом Блакитою, той хто виграє зустрінеться з Владиславом Вишневським. І ще дві чвертьфінальні пари вже сформовано. Петро Сидоренко грає з Сергієм Ісаєнком, Матвій Лагодзинський – з Антоном Синокопом.

P.S. В положенні про чемпіонат вказано, що зустрічі 1/8 та 1/4 фіналу також граються до 2-х перемог. Лишається сподіватись, що здоровий глузд все ж таки буде присутній.