Суперліга та чемпіонат з “6-red”. Золотий дубль Вишневського, “срібло” та “бронза” Лагодзинського

by Adm.Kor

В київському БК «Лідер» відбувся перший тур нового снукерного проекту «Суперліга».

Вісімка найкращих українських снукеристів (за винятком Юліана Бойка та Сергія Ісаєнка) протягом п’ятниці визначила переможця.

Спочатку гравці були розподілені на дві групи, в яких провели колові турніри. Карколомна інтрига в групі «В», де виступали Владислав Вишневський, Юрій Семко, Денис Хмелевський та Петро Сидоренко. Владислав впевнено переміг всіх суперників, а ось за друге місце розгорнулась захоплива боротьба. В першій же зустрічі Семко перемагає Хмелевського – 3:1. В другій Хмелевський з тим же рахунком виграв у Сидоренка. Турнірний розклад вимагав від 14-річного Петра для виходу у півфінал перемагати володаря Кубку України Семка з відривом не менш, ніж у дві партії. Після трьох фреймів Сидоренко попереду – 2:1. Але в четвертому фреймі перевага Семка суттєва, і на двох кулях Петру вже треба снукер. Але Сидоренко його знаходить! Потім ще один, і рожева куля теж за ним. Є необхідна перемога. 3:1 – з єдиною перемогою у трьох зустрічах Сидоренко на другому місці. Далі Семко та Хмелевський.

Антон Казаков та наймолодший учасник турніру 11-річний Матвій Лагодзинський долають суперників про групі «А» – Кирила Байдалу та Георгія Петрунька. Виділимо гру Лагодзинського та Байдали, в якій Кирило зробив брейк 44 очки, а Матвій – 81, найкращу серія турніру! В підсумку Лагодзинський переміг Байдалу в контрі з рахунком 71:47, а також виграв 3:1 у Казакова і вийшов в півфінал з першого місця!

Півфінали. Вишневський – Казаков. Впевнена гра Владислава, перемога 3:1. Сидоренко – Лагодзиньский. Запекла боротьба до останніх куль в кожному фреймі. Снукери на кольорових, нерви. І 3:1 на користь Петра Сидоренка, який на цьому турнірі заробив титул «за волю до перемоги».

Лагодзинський та Казаков зустрілись у грі за третє місце. Незважаючи на те, що в першому фреймі Антон відіграв чотири (!) снукери, Матвій переміг в контрі. Двічі протягом турніру вигравши у Казакова, 11-річний Лагодзинський стає третім! Ну а у фіналі Вишневський з рахунком 3:0 здолав Сидоренка. Але Петро боровся і тут. В другому фреймі Сидоренко зробив брейк 41 очко, але Владислав відповів підходом у 44. На рахунку Владислава також брейки 60 і 56 очок.

Наступного дня снукерний «фест» було продовжено. Розпочався чемпіонат України з «6-red», в якому взяли участь 22 гравці, але головні ролі зіграли знову ті, хто за день цього виступали на Суперлізі. З восьми учасників Суперліги до вісімки не потрапив лише Кирило Байдала, якого в зустрічі за вихід до чвертьфіналу обіграв Віталій Яценко. Але саме на рахунку Байдали кращий брейк турніру – 56 очок.

Непереможеним знову виявився Владислав Вишневський. П’ять перемог в п’яти зустрічах, різниця фреймів 17:1. А ось єдиний фрейм у Влада виграв у фіналі Матвій Лагодзинський! Втретє за три дні Матвій переміг Антона Казакова – 4:2 у півфіналі і зайняв друге місце. Казаков розділив третє з Петром Сидоренком. Денис Хмелевський, Юрій Семко, Георгій Петрунько та Віталій Яценко поступилися у чвертьфіналі.

І вже 15-го лютого в англійському Шефілді розпочинається WSF Junior Championship, в якому приймуть участь Антон Казаков, Матвій Лагодзинський, Петро Сидоренко, Роман Блакита та Артем Суржиков. Ну а на WSF Open до збірної долучиться ще й Сергій Ісаєнко.

P.S. Одночасно в Кропивницькому в Академії снукеру відбувся жіночий чемпіонат України з “6-red”, в якому взяли участь дев’ять снукеристок. Дівчата представляли Кропивницький та Знам’янку. Чемпіонкою країни стала Маргарита Лисовенко, яка у фіналі здолала Лілію Царуш – 4:3. Третє місце в активі Марії Крук та Дар’ї Шашиної.

You may also like

Залишіть коментар

X