Телевізійна корона Микити Адамця

by Adm.Kor

Прихильники більярду всього світу ще затамувавши подих спостерігали за розв’язкою у Києві другого туру Кубку Української більярдної асоціації, а у Львові вже розпочались кваліфікаційні зустрічі Відкритого Кубку міста з гри «корона».

Вперше в історії цієї молодої гри, яку було розроблено минулого року, «корону» показували на телебаченні. І не просто на телебаченні, а майже дві доби безперервно в прямому ефірі загальнонаціонального каналу «XSPORT».

Федерація більярдного спорту міста Львова при підтримці міської ради вже не вперше організує телевізійні турніри. Але цей був один з найкращих, як за рівнем учасників, так і за продемонстрованою грою. І став чудовим подарунком до свят для всіх поціновувачів гри на зеленому сукні.

З особливою увагою глядачі спостерігали за грою 12-річного Михайла Ларкова, який тільки що сенсаційно виграв у Києві другий тур престижного Кубку Української більярдної асоціації. Але ще на один подвиг у нашого талановитого юнака сил вже не вистачило. Обігравши в 1/8 фіналу з рахунком 4:0 львів’янина Олександра Гречина, Михайло в чвертьфіналі поступився Микиті Адамцю – 0:5. Але навряд чи Ларков дуже засмутився цією поразкою, бо Микита є його великим другом, та, навіть можна так сказати, старшим братом. На відміну від Михайла, Микиті було що доказувати – турнір в Києві він провів дуже невдало. Але у Львові, нарешті, все склалось. Динамічна і яскрава «корона» дуже підійшла атакуючому стилю Микити. Він розпочав з того, що взяв реванш за поразку у Києві в Нікіти Гоменюка – 4:2, потім переграв Ларкова і вийшов до півфіналу.

Зустріч Адамець – Радіонов вранці у вівторок стала окрасою турніру. Яскрава гра обох суперників, рівна боротьба, нарешті, контрова партія. І маленьке чудо від Адамця – спочатку 4-очковий удар (червона куля дуплетом та одночасно свій у кут), потім 3-очковий (червоний дуплет). І це – перемога!

Другим фіналістом став лучанин Станіслав Тимчий, який не мав проблем ні з Юрієм Семком – 4:0, ні з Ігорем Литовченком – 5:2, ні з Богданом Рибалком – 6:2. І якщо перші два результати передбачити було не складно – Станіслав явно сильніший за суперників, то перемога над Богданом з різницею у чотири партії – невеличка несподіванка.

Логічно, що в таку динамічну гру, як «корона», найкраще виступили саме гостроатакуючі учасники турніру. І фінал Адамець з Тимчієм провели на одному диханні. Десять партій за півтори години, 7:3 – блискуча перемога Микити Адамця, якому вже завтра, 23 грудня, виповниться 23 роки.

You may also like

Залишіть коментар

X