Три з гаком сотні учасників. Україна на великому снукерному фестивалі

by Adm.Kor

Вже через декілька днів на прихильників снукеру чекає непересічна подія.

В Шефілді, в світовому снукерному центрі, в Академії Діна Цзюньху (нагадаю, що сам там під час перебування у Англії тренується Юліан Бойко) відбудуться два турніри. Спочатку Junior WSF Open для гравців до 17 років, а потім вже відкритий WSF Open для всіх бажаючих. Переможці обох турнірів отримають професійні ліцензії терміном на два роки. А може, не тільки переможці. Саме за вихід в фінал WSF Open-2020 Юліана Бойка було запрошено до мейн-туру.

Кількість учасників та країн, які вони представляють вражає. В юнацькому турнірі зареєструвалось 67 гравців з 20 країн світу, а у дорослому, увага, 278 гравців з 43 країн! Фантастика!

І дуже приємно, що Україна на цьому святі життя знову буде грати якщо не провідну, то дуже серйозну роль. І на юнацькому, і на відкритому турнірах нашу країну представлять по п’ять гравців (дай боже, щоби всі отримали британську візу). За чисельністю складу на Junior WSF Open наша збірна третя (!) на рівні з Вельсом. Попереду лише Англія (27) та Шотландія (10). У відкритому турнірі за чисельністю наші десяті, на рівних з Німеччиною, Ізраїлем та Лівією. Англійці виставили майже половину складу всього турніру – 132 гравці.

Тепер про головне. Хто саме представлятиме Україну в Шеффілді.

В обох турнірах зіграють Антон Казаков, Матвій Лагодзинський, Петро Сидоренко та Артем Суржиков. В юніорському турнірі також зіграє Роман Блакита, а у відкритому – Сергій Ісаєнко. Жеребкування відбудеться 10 лютого, і тоді ми дізнаємось прізвища суперників наших гравців.

Звичайно, при такій шаленій кількості гравців казати про щось про фаворитів важко, але все ж таки спробуємо.

Отже. Юніори. Лідер нашої команди Антон Казаков чудово проявив себе на чемпіонаті Європи в Португалії і має дуже серйозні шанси на будь-яке місце, не виключаючи першого. Китайці на юніорський турнір не заявились, і серед численних дуже непростих суперників нема нікого, хто сильно відрізняється від усіх. До того ж багатьох з них Казаков вже перемагав. Стосовно інших – дуже багато буде залежати від жеребкування, але всі наші хлопці здатні впевнено виходити з будь-яких груп і крокувати далі по сітці плей-оф. Ну а тепер про тих «поганих хлопців», які можуть стати на заваді успіхам наших улюбленців.

Бен Мертенс. Ми живемо в часи, коли британська снукерна молодь поступається не тільки китайській навалі, але і в Європі в більшій кількості з’являються талановиті гравці. Один з них – «новий Лука Бресель», 17-річна зірка, що сходить з Бельгії.

Стен Муді, Ейдан Мерфі, Ліам Пуллен, Олівер Сайкс, Пол Дівілль (все – Англія). Теоретично, англійців – претендентів на призові місця тут може бути більше, але ці хлопці – найбільш на слуху. Додам, що в англійській команді є гравець на прізвище Ронні Салліван. Саме так, тільки без «О’».

Булчу Ревеш (Угорщина).
Роббі Макгіган (Північна Ірландія).
Антон Ковальські (Польща).
Наттанапон Чайкул (Таїланд).
Ліам Дейвіс (Вельс). Саме цей 15-річний валлієць отримав уайлд-кард на Welsh Open, де зіграє з нашим Юліаном Бойком.

Отже, отримали 12 головних претендентів на перемогу. Але, великого дива не буде, якщо в цьому переліку майбутнього чемпіона як раз і нема.

Далі йде щось середнє між потоком свідомості та переліком сильних та відомих гравців – учасників відкритого турніру.

Райан Томерсон (Австралія).
Флоріан Нюссл (Австрія).
Бен Мертенс, Жюльєн Леклерк (Бельгія).
Си Цзяху, Бай Ланнін (Китай)
Майкл Джорджіу (Кіпр)
Адам Даффі, Алекс Міллінгтон, Елфі Лі, Біллі-Джо Касл, Брендон Саржент, Коннор Бензі, Деніел Вомерслі, Девід Ліллі, Харві Чандлер, Хейден Стеніленд, Джеймс Кехілл, Джон Астлі, Калдеш Джохал, Лео Фернандес, Марк Ллойд, Род Лоулер, Сендерсон Лем, Сагіб Насір, Шон О’Салліван, Саймон Бедфорд, Сідні Вілсон (всі – Англія).

Бріан Ошойскі, Ніл Венсан (Франція).
Родні Гоггінз (Ірландія).
Дерріл Хілл (остров Мен).
Еден Шарав, Шахар Руберг (Ізраїль).

Фергал Куінн, Роббі Макгіган (Північна Ірландія).

Антоні Ковальські (Польща).
Іван Каковський (Росія).
Росс Муїр, Крейг Макджілліврей, Майкл Коллумб, Ліам Грем (Шотландія).
Мохаммед Шехаб (ОАЕ).
Алекс Таубман, Деніел Велш, Майкл Вайт, Тайлер Ріс (Вельс).

В підсумку, півсотні «монстрів». Десь так. Починаєм 15 лютого. З 15 по 18 лютого – юнацький турнір, з 19 по 26 – відкритий.


You may also like

Залишіть коментар

X