Турнір пам’яті Ігора Шаповала

by Adm.Kor

Турнір пам’яті Ігора Шаповала

by Adm.Kor


Вже майже рік, як Харків втратив Ігора Шаповала. Людину, яка промайнула яскравою зіркою на більярдному небі України. За ті декілька років, в які більярд увійшов до життя Ігора, він встиг зробити дуже й дуже багато. Вибудував за останнім словом техніки клуб, підтримував дитячий більярд, проводив великі турніри, на які з радістю збирались зірки зі всієї країни. Йому було лише 35 років, коли він пішов від нас. Але зберігати пам’ять про цю непересічну особистість – наш обов’язок.

Тому 20-23 листопада в Харкові ми проводимо перший турнір пам’яті Ігора Шаповала на який запрошуємо всіх, кто знав Ігора, або чув про нього.

Турнір памяті Ігора Шаповала

1.  Мета проведення.

Турнір проводиться з метою увічнення пам’яті Ігора Шаповала – людини, що зробила неоціненний вклад у розвиток харківського та українського більярду.

2. Терміни та місце проведення.

Турнір відбудеться з 20 по 23 листопада в БК «Вертикаль» за адресою: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 28.

2.   Керівництво турніром.

Керівництво турніром здійснює Оргкомітет на чолі з Олегом Галушком. Головний суддя турніру Руслан Кориненко (національна категорія, Київ),

3.   Учасники турніру.

До участі у турнірі запрошуються усі бажаючі.

4.   Умови проведення.

4.1. Турнір проводиться з гри корона. Офіційні правила: https://esbshop.ru/korona/

4.2. Рівно за тиждень до початка турніру всі зареєстровані учасники отримають змогу безкоштовно тренуватись кулями для гри «корона» в БК «Вертикаль» кожного дня з 11:00 до 15:00.

4.3. Турнір складається з двох кваліфікацій та фінальної частини (плей-оф).

4.4. Перша кваліфікація відбудеться в суботу, 20 листопада. Не більше, ніж 24 учасники, за сіткою 32х8 визначать вісімку кращих (чотири – по верхній сітці, чотири – по нижній).

4.5. Друга кваліфікація відбудеться у неділю, 21 листопада. Не більше, ніж 24 учасники, за сіткою 32х8 визначать вісімку кращих (чотири – по верхній сітці, чотири – по нижній). Гравці, що не пройдуть кваліфікацію у суботу матимуть змогу при наявності вільних місць та сплати повторного внеску прийняти участь у недільній кваліфікації.

Всі зустрічі обох кваліфікацій відбуватимуться до 4 перемог. Вісімка найсильніших на розсуд організаторів в кожній кваліфікації буде розсіяна.

4.6. 16 переможців кваліфікацій беруть участь у плей-оф, який розпочинається о понеділок, 22 листопада. При цьому, гравці, що вийшли в плей-оф в суботу по верхній сітці грають зустрічаються з гравцями, що вийшли в плей-оф по нижній сітці у неділю та навпаки.

4.7. Всі зустрічі турніру будуть транслюватись на Youtube-каналах «BilliardNews» та БК «Вертикаль».

4.8.  Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах та закінчується у п’ятницю, 19 листопада о 20:00.

4.9. Розклад ігор:

20 листопада. 11:00. Відкриття турніру.

11:15. Перша кваліфікація. Початок зустрічей.

21 листопада. 11:00. Друга кваліфікація. Початок зустрічей.

22 листопада. 11:00 та 14:00 – 1/8 фіналу. 17:00 – 1/4 фіналу.

23 листопада. 11:00 – 1/2 фіналу. 14:00 – фінал.

Кваліфікація – до 4 перемог. Плей-оф – до 6 перемог. Фінал – до 7 перемог.

5. Форма одягу.

Форма одягу – виключно парадна. Сорочка, брюки, жилет. Гравці, одягнені не по формі, до участі в турнірі допущені не будуть. На стадії кваліфікації допускається участь у однотонній футболці поло.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

Запізнення на гру, більш ніж на 10 хвилин – поразка в партії, більш, ніж на 20 хвилин – поразка в двох партіях, більш ніж на 30 хвилин – поразка у зустрічі.

Вживання нецензурної лайки під час гри після – після двох попереджень зараховується поразка у зустрічі.

Неявка на нагородження – не виплачуються призові.

Образи діями чи словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів під час, або після гри в місці проведення турнір, невиконання рішень суддівської колегії – поразка в зустрічі або дискваліфікація з турніру без повернення вступного внеску.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить 1 000 (одна тисяча) гривень.

Призовий фонд складає  50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 16 000 гривень

2 – 10 000 гривень

3-4 – по 6 000 гривень

5-8 – по 3 000 гривень

9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру забезпечують український більярдний портал BilliardNews та Ліга любителів більярду.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X