Україна на Кіпрі. День перший

by Adm.Kor

У більярдному клубі «Абриколь», що у місті Лімасол розпочався Відкритий Кубок Кіпру cTrader Cup – міжнародний турнір з «Корони», в якому бере участь досить велика група гравців з України.

Склад нашої команди дуже різноманітний – від Дмитра Білозерова, який входить до числа головних претендентів на перемогу та Олександра Лапшина, що був сіяний на турнірі в топ-8, до гравців, яких і в Україні знають далеко не всі.

В першому колі участь взяли п’ять українців, які здобули три перемоги (Юрій Семко, Ілля Баклажков, Ростислав Лабіш) та дві зустрічі програли (Андрій Сулименко, Віталій Попович).

В другому колі до переможців першого додались Білозеров та Лапшин. На жаль лише Білозеров здобув перемогу, та до того ж над співвітчизником Лабішем – 5:2. Семко, Баклажков та Лапшин програли. Особливо прикрою стала поразка Олександра Лапшина від легенди жіночого більярду, переможниці двох перших чемпіонатів світу, заслуженого майстра спорту Анни Мажириної. Лапшин дуже потужно розпочав, швидко виграв дві партії, але потім програв п’ять поспіль.

Отже, у четвер у Білозерова вільний день, а всі інші наші гравці зустрінуться з суперниками у нижній сітці. У трьох українців (Лапшин, Семко, Баклажков) суперники з Кіпру, Віталій Попович зіграє з таджиком Тураєвим, а Лабіш з Сулименком зіграють між собою. Переможці протягом четверга вийдуть до столу ще раз.

You may also like

Залишіть коментар

X