Україна на Кіпрі. Львів та Миколаїв перемагають суперників

by Adm.Kor

Після досить невдалого першого дня турніру, сьогодні на Кіпрі українські гравці повною мірою порадували своїх прихильників.

Львів’яни Олександр Лапшин, Юрій Семко та Ілля Баклажков з Миколаєва виграли по дві зустрічі та завтра продовжать боротьбу. Особливу майстерність проявив Лапшин, який з рахунком 4:0 буквально «розірвав» сильного росіянина з Уфи Даміра Резбаєва.

Вибули з боротьби Андрій Сулименко, який програв Ростиславу Лабішу, сам Лабіш, поступившись у другій зустрічі Баклажкову, та Віталій Попович, якого обіграв Олімжон Тураєв з Таджикистану.

Завтра новий день, та нові випробування для українців, яких в турнірній сітці залишилось четверо. По два представники Миколаєва (Білозеров та Баклажков) і Львова (Лапшин та Семко).

Першим, о 10:00 до столу вийде Білозеров, який зіграє з росіянином Олександром Муравйовим. О 13:00 Баклажков чекає на програвшого у парі Сергій Крижановський-Максим Кочкін. Приблизно о 14:30 Лапшин зустрінеться з програвшим у парі Абрамов/Зайцев, а Семко – з тим, хто поступиться у грі Ливада/Мажиріна.

Також внесені зміни до розкладу зустрічей. 1/4 фіналу відбудеться завтра орієнтовно о 17:00 та 19:00, півфінали пройдуть на одному столі у суботу, починаючи з 13:00, а о 18:00 розпочнеться фінал. Неділя, таким чином, стає вихідним днем.

You may also like

Залишіть коментар

X