Україна на WSF Junior Open. Суржиков та Казаков виходять до 1/8 фіналу!

by Adm.Kor

Українська юнацька збірна продовжує блискучий виступ на WSF Junior Open.

Наша збірна наймолодша на цьому турнірі. Лише Антону Казакову виповнилось 17 років. Роману Блакиті – 14, Артему Суржикову – 12, Матвію Лагодзинському – 11. І наші зовсім юні гравці не тільки грають на рівних з майже дорослими британцями, а й перемагають.

День розпочався перемогами Антона Казакова та Матвія Лагодзинського. І якщо Антон просто зафіксував те, що було зроблено напередодні і з рахунком 3:1, з чудовими серіями 69, 53 та 50 очок виграв у добре нам відомого Владислава Градинаря з Молдови, то Матвія лише перемога виводила у плей-оф з другого місця. І наймолодший гравець в нашій збірній «всуху» переміг 16-річного австралійця Джошуа Хендса, зробивши брейки 47 та 45 очок. А потім було випробування для Романа Блакити. Як же не просто було Роману спочатку дивитись на те, як суперник, якого він обіграв з рахунком 3:0, раптом «ожив», і виграв з тим же рахунком у того, кому наш гравець поступився також «всуху», а потім знову виборювати вже майже зароблено місце у плей-оф. Але Блакита витримав. 3:0 та 2:1 – дві перемоги в начебто лотерейному респот-турнірі, і перше місце в групі. Вся наша четвірка виходить до плей-оф. Українців на цій стадії виявилось стільки ж, скільки і валлійців. А більше – лише англійців та шотландців. Маємо четверту юнацьку збірну світу! Ну ладно. Нехай п’яту, китайців тут не було. Але ж наші виступають краще за поляків, німців, бельгійців.

І ось, розпочинається плей-оф. Першим до столу виходить Матвій Лагодзинський. Суперник – лідер збірної Шотландії 17-річний Ліам Грем. Поборотись цього разу не вийшло. 0:3 за 50 хвилин. Але ще прийде Матвію час і таких суперників обігрувати. Муді в групі ледь врятувався в грі з нашим наймолодшим снукеристом, а потім почав «рвати» всіх на шматки.

Не вийшло й в Романа Блакити. 0:3 з 16-річним англійцем Джейком Крофтсом. Але й тут казати особливо нічого. Рома показав і майстерність, і характер. І його великі перемоги ще попереду.

Антон Казаков у статусі фаворита матчу переміг 3:1 шотландця Стівена Вордроппера. І черговий, вже п’ятий, півсотенний брейк.

А ось хто приємно вразив, так це Артем Суржиков. Програвши перший фрейм, Артем виграв три наступних та переміг 17-річного валлійця Дейнтона Баррасса. Артем – у 1/8 фіналу.

В п’ятницю у 1/8-й Артем Суржкиков грає з Ліамом Гремом та намагатиметься взяти реванш за поразку Матвія Лагодзинського. Суперником Антона Казакова буде англієць Ліам Пуллен.

Взагалі, конкуренція на турнірі шалена. Багато фаворитів вже закінчили змагання. Один з головних, якщо не просто головний претендент на перемогу бельгієць Бен Мертенс в контрі поступився молодшому брату пулівської зірки з Албанії Еклента Качі Кледіо. В цьому ж колі зійшлися поляк Антон Ковальські та північноірландець Роббі Макгіган. Також в п’яти фреймах переміг польський гравець. Англієць Айдан Мерфі поступився 1:3 бельгійцю Йоріту Хусу. Булчу Ревеш з Угорщини програв 1:3 англійцю Ліаму Пуллену.

Всі пари 1/8 фіналу:
С. Лі Стівенс (Англія) – Д.Крофтс (Англія)
С.Муді (Англія) – А.Ковальські (Польща)
В.Купер (Англія) – Й.Хус (Бельгія)
О.Сайкс (Англія) – П.Дівілль (Англія)
А.Суржиков (Україна) – Л.Грем (Шотландія)
Л.Пуллен (Англія) – А.Казаков (Україна)
К.Качі (Албанія) – А.Ікбал (Шотландія)
Д.Борвік (Шотландія) – Л.Дейвіс (Вельс)

You may also like

Залишіть коментар

X