Україна на WSF Open. Вболіваємо за Сидоренка та Лагодзинського

by Adm.Kor

В Шеффілді закінчився груповий етап WST Open.

До плей-оф вийшла безпрецедентна кількість учасників – 140 (!) з 27 країн світу. І серед них два українці: Матвій Лагодзинський та Петро Сидоренко.

Рівно 60% гравців, що подолали груповий бар’єр – представники Англії. 84 зі 140. Також десятеро валлійців, шість шотландців, п’ять ірландців та три північноірландця. Отже, повна домінація гравців з Великобританії та Ірландії. «Інший світ» найбільш потужно представляє Бельгія. В плей-оф три представники цієї країни. Ще з восьми країн, в тому числі з України, боротьбу продовжують по два гравці.

21 (якщо нікого не пропустив, що при такій кількості може бути) учасник плей-оф має за спиною виступи у мейн-турі. Несподіванок не так вже й багато. Зі знаком «плюс», себто вийшли ті, кого не чекали, хіба що англійка Ребекка Кенна та 37-річний нігерієць (!) Віктор Укуеку.  Зі знаком «мінус» – виліт з турніру екс-профі Брендона Саржента, Алекса Таубмана та Дерріла Хілла. Ну і нашого тепер вже профі Антона Казакова, при тому що групу виграв не відомий шотландець Росс Муїр, а Джордан Шеферд з Англії, про якого раніше чутно не було.

Чекаємо на жеребкування, яке визначить суперників в тому числі наших Матвія та Петра.

You may also like

Залишіть коментар

X