Українське диво в Шеффілді. Антон Казаков – чемпіон світу та новий професіонал!

by Adm.Kor

Це дійсно неймовірно круто. Нереально чудово. 17-річний Антон Казаков, наш талановитий Антошка – чемпіон світу серед гравців до 18 років та новий снукерний професіонал. Другий в історії України.

Коли два роки тому Юліан Бойко здійснив неймовірний виступ на дорослому WSF Open та вийшов у фінал, ми всі були в захваті, але ж в той день Юліан все ж таки зупинився за крок до мети. Мета здійсниться трохи пізніше у вигляді уайлд-кард, котрий Бойко отримав за фінал WSF Open вкупі з виграним чемпіонатом Європи по “6-red”. А ось Антону вдалось відразу самому пройти всю дистанцію до кінця. Вісім зустрічей, з них сім – з суперниками з Англії, Шотландії та Вельсу і вісім перемог. Після чудового виступу в попередні дні здавалось, що ми скоріше будемо радіти третій сходинці на п’єдесталі пошани. І це було б дуже класно. Адже суперник – лідер валлійської збірної Ліам Дейвіс, з яким, до речі, дуже скоро грати Юліану Бойко на кваліфікації до Welsh Open, вважався чи не головним фаворитом турніру. Але ж як впевнено, розумно та спокійно провів цю зустріч Антон. Він повністю переграв грізного валлійця та здобув перемогу з рахунком 4:2.

І вже у фіналі саме Антон був фаворитом. Після перемог над Гремом, Дейвісом, майже невідомий загалу до цього турніру англієць Джейк Крофтс не здавався суперником, якого не можливо перемогти. І Антон довів. що сьогодні він був найкращим. З першої до останньої хвилини Казаков мав перевагу над суперником. Крофтс робив що міг, двічі зрівнював рахунок, але Антон просто краще грав у снукер. Вигравши п’ятий та шостий фрейми, Антон пішов у відрив – 4:2. Все, що зміг Крофтс, це забрати ще сьомий фрейм. Але ні про яку контру мова навіть не йшла. З величезною перевагою Казаков виграє восьмий фрейм та ставить крапку у зустрічі. 5:3 – дворічна професійна ліцензія стає власністю Антона Казакова! Хай щастить у світі професійного снукеру, Антоне!

You may also like

Залишіть коментар

X