Українці на чемпіонаті Європи та в мейн-турі. Огляд останніх подій

by Adm.Kor

Українці на чемпіонаті Європи та в мейн-турі. Огляд останніх подій

by Adm.Kor


Юліан Бойко зіграв чергову зустріч у мейн-турі, а трохи раніше в Португалії завершили виступ українські снукеристи.

З них і почнемо. За два тижні, що тривав турнір, наші юні гравці привчили до того, що вони майже всі у дуже гарній формі і готові до серйозних результатів. І ми чекали від них на командному турнірі принаймні виходу з групи. Але цього разу не вийшло. Склалось враження, що хлопці просто втомились, заливши всі сили напередодні. Адже, наприклад, лідер нашої збірної Антон Казаков відіграв в Португалії п’ять турнірів!

Казаков з Романом Блакитою почали з перемоги над португальцями – 3:2 (два очки Казаков, один – Блакита), та потім програли спочатку Латвії (Юдін/Волайс) з рахунком 2:3 (обидва фрейми взяв Антон), а потім Польщі (Голойда/Ніцшке) – 1:4 (єдине очко приніс Роман). В підсумку третє місце, в плей-оф виходило лише дві команди.

Більшого чекали від Сергія Ісаєнка та Дениса Хмелевського, тим більше, що на відміну від команди Казаков/Блакита про втому тут можна було казати в меншому ступені. Але вже з самого початку все пішло не так. 0:5 на старті від валлійських ветеранів Даррена Моргана та Елфеда Еванса, які в підсумку дійдуть до фіналу. Далі були ірландці О’Донохью та Кейсі і поразка 1:4. Єдине очко приніс Сергій. Останніми суперникам були італійці. Навіть перемога 5:0 над явними аутсайдерами не допомогла б нашим хлопцям вийти до півфіналу. Перемога врешті-решт була здобута, але з рахунком 3:2. Сергій з Денисом виграли по фрейму а ще один – у парі та зайняли в групі третє місце.

Чемпіонами ж Європи стали бельгійці Жюльєн Леклерк та Кевін Ханссенс.

На цьому двотижневий фестиваль у Албуфейрі закінчився. Підсумки підведемо трохи згодом, поки що лише скажу, що маючи таку команду Україна може впевнено дивитись у майбутнє.

А ввечері у вівторок грав Юліан Бойко. Суперником по 1/64 фіналу German Masters був китаєць Лі Хан, 42-й номер світового рейтингу, гравець дуже потужний. Незважаючи на поразку, не можна казати, що Юліан грав дуже погано. Ні, навпаки. У порівнянні з початком другого сезону, зустрічами з Хемілтоном, О’Брайєном була гра. Пішли, нарешті, брейки – Бойко зробив серії 61 та 60 очок. Але багато невимушених помилок та дуже сильна гра у виконанні суперника не дали змогу перемогти. Лі Хан зробив брейки 125, 89 (спроба максимуму!) та 60 очок й виграв 5:2.

Юліану Бойкові в цьому році лишилось ще взяти участь у кваліфікації European Masters, у чемпіонаті Великобританії наприкінці листопада, та на початку грудня зіграти у фінальній частині Scottish Open, куди він потрапив завдяки перемозі над Луїсом Хіткоутом. Суперника визначить гра між Баррі Хокінсом (знову!) та Паном Цзюньсу.

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X