Українці на Кубку мера Москви

by Adm.Kor

Українці на Кубку мера Москви

by Adm.Kor


Представники України розпочали виступ на Кубку мера Москви з вільної піраміди.

З багатьох причин на турнірі беруть участь лише ті українські більярдисти, що мешкають зараз у Росіх – Москві (Дмитро Білозеров та Антон Христов) та Омську (Артем Моїсеєнко та Максим Кульбач). Цікаво, що єдиний гравець, що таки поїхав до Москви з України Віталій Папакін з Маріуполю в перший день переплутав час початку зустрічі та отримав технічну поразку.

Дмитро Білозеров розпочав турнір з дуже важкої перемоги над Арсеном Каленбаєвим з Киргизстану. Проиграючи 2:4, Дмитро більше не дав супернику можливості забити жодної кулі – у підсумку 5:4.

Артем Моїсеєнко в першій грі також у контрі вирвав перемогу у москвича Миколи Котельникова, а у другій переміг Артура Євстигнєєва – кримчанина, який завжди виступав за Україну, але останнім часом переметнувся під російський прапор – 5:1.

Харків’янин Антал Христов спочатку виграв 5:1 у Дмитра Райкова з Москви, а потім зустрівся з одним з головних фаворитів турніру Нікітою Володіним з Санкт-Петербургу. Анталу вдалось нав’язати боротьбу дуже сильному супернику. Все вирішилось у контрі. На жаль, за рахунку 7:7 Христов помилився при спробі зіграти «штани» і віддав гру Володіну. 4:5.

Також одна перемога та одна поразка на рахунку Максима Кульбача. 5:2 з В’ячеславом Смольяниновим з Волгограду та 1:5 з представником Татарстану Ейнаром Замалєєвим.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X