Уссурійськ. Повернення Паламаря

by Adm.Kor

Уссурійськ. Повернення Паламаря

by Adm.Kor


В четвертий день Кубку «Імперії», що триває в Уссурійську, Олександр Паламар в блискучому стилі обіграв діючого володаря кубку та лідера світового рейтингу росіянина Йосипа Абрамова.

Майже на світанку, о 7-й за київським часом за грою Паламаря слідкувала, мабуть, вся більярдна Україна. І Олександр, який два роки не грав у турнірах, віддячив всім своїм прихильникам. Потужний початок – і дуже швидко рахунок стає 2:0 на користь легенди українського більярду. Але недарма Абрамов, разом з Крижановським вважаються головними зірками сучасної гри. Йосип зумів перехопити ініціативу, виграв три партії поспіль, дві з них у передостанній кулі та повів 3:2. Але дві останній партії перетворились на справжній бенефіс Паламаря. Блискуча атакуюча майже безпомилкова гра не дала шансів супернику. 8:1 у шостій партії, та ще раз 8:1 – у сьомій, і це перемога – 4:3!

В паралельній зустрічі Паламар-старший, Євген, поступився 2:4 росіянину Павлу Кузьміну, і з цим дуже досвідченим гравцем завтра зустрічається Олександр Паламар. Гра під назвою «помста за брата» почнеться ще раніше, ніж сьогодні, майже вночі, о 6:00 за київським часом. Але треба прокидатись та підтримувати наших хлопців. Євген, до речі, у «підвалі» почне о 4:00 – його суперник росіянин з Владивостоку Іван Волвенко.

Дмитро Білозеров сьогодні грав з російським заслуженим майстром спорту, підкорювачем гірських вершин Юрієм Пащинським. Перемога українця з рахунком 4:0.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X