В Києві осінь

by Adm.Kor

В київському БК «Лідер» розпочався жіночий турнір «Київська осінь» – третій тур серії «Пори року», яку організували BilliardNews та Українська більярдна асоціація.

 На турнір зібралось 16 дівчат зі всієї України. На жаль, відразу декілька постійних учасниць не змогли цього разу приїхати до Києва.

В перший день визначалась вісімка чвертьфіналісток. Виграли по дві зустрічі, не зазнавши поразок Заряна Притулюк (жодної програної партії, в тому числі 4:0 з Яною Василовою), Анна Клестова, Анастасія Коваленко та Юлія Малахова. Коваленко (хто забув, це та сама наша Анастасія Ковальчук) зустріла дуже серйозний супротив з боку Олександри Дураніної. По ходу зустрічі Олександра вела 3:1, мала всі шанси перемогти, але після серії помилок програла 6:8 в контровій партії. Але чвертьфіналу Дураніна все ж таки досталася, переграв у «підвалі» Олену Роєву з Харкова – 4:0. Також вийшли в плей-оф Яна Василова, Каріна Кисіль та Любов Жигайлова. Драматично склався турнір для бронзової призерки чемпіонату світу серед дівчат Крістини Шевченко. У грі проти Карини Кисіль Крістина програла три партії з рахунком 7:8, одну 6:8, після чого поступилась і Яні Василовій.

У неділю в 1/4 фіналу зустрічаються Заряна Притулюк – Олександра Дураніна, Анна Клестова – Каріна Кисіль, Анастасія Коваленко – Яна Василова, Юлія Малахова – Любов Жигайлова.

You may also like

Залишіть коментар

X