Важкий початок юнацького чемпіонату. Але сподіваємось та вболіваємо

by Adm.Kor

В Кишиніві стартував юнацький чемпіонат світу з вільної піраміди.

За досить дивним регламентом турніру юнаки в перший день зіграли лише по одній зустрічі, а перша четвірка сіяних навіть не вийшла до столу. Серед них і Нікіта Гоменюк з Данилом Ждановим.

З тих восьми, хто грав, дуже порадував Михайло Ларков, який розгромив серйозного суперника – 15-річного росіянина Євгена Ткачова – 6:1. Виграв у суперника з Молдови Іван Мороз – 6:3. Незважаючи на поразку, непогано себе проявив Давид Чумак, який протримався до контри з одним з лідерів російської команди Антоном Виноградовим – 5:6. Федір Жданов по ходу зустрічі вів 4:3 з Ростиславом Гузовим (цікаво, чи вдалося би росіянам в якомусь іншому виді спорту заявити за свою команду українця з окупованого Донецьку?), але врешті-решт поступився 4:6. На цьому добрі і більш-менш нормальні новини закінчуються та починається суцільний жах.

Даніель Шеремета – Матвій Анікін (Росія) 0:6, Денис Багацький – Ілля Зеленін (Росія) 1:6, Матвій Табаченко – Олександр Кузовкін (Росія) 1:6, Ілля Стерпул – Кирило Гранкін (Росія) 0:6. Звичайно, програти у вільну піраміду з «сухим» рахунком можна навіть рівному супернику, але коли цих поразок стільки… Загалом, з семи зустрічей з росіянами наші хлопці виграли сьогодні лише одну.

І це ще не все. Завтра у другому колі між собою грають другий та третій номери команди Ларков та Жданов-старший, переможений падає в нижню сітку спочатку на Матвія Табаченко, а потім й на Федора Ларкова (варіант, що Федя не переможе гравця з Молдови Булгакова не розглядаємо взагалі, а наступний суперник з Білорусі на турнір не приїхав).

В першому колі нижньої сітки всі три зустрічі між нашими гравцями (Жданов-молодший, Стерпул, Шеремета) та молдаванами. Сьогодні господарі турніру на чотирьох виграли шість партій, з них три – у Івана Мороза. Далі будуть зустрічі за вихід в топ-16, де ми з великим ступенем вірогідності отримаємо дві суто українських пари, ще в двох суперниками будуть росіяни, ще в одній, скоріше за все, єдиний представник Білорусі. У верхній сітці, крім зустрічі Ларков-Жданов Нікіта Гоменюк зіграє з Виноградовим, а Іван Мороз – з Євгеном Башкатовим. Спробую дати тверезо-оптимістичний прогноз, що після завтрашнього дня будемо мати двох гравців у верхній сітці та п’ятьох – у нижній.

Дівчата в перший день порадували більше, ніж хлопці. Крістина Шевченко розбила росіянку Уляну Антонову – 5:1. Яна Василова та Марія Скочук вирвали перемоги в контрах над росіянками Радмілою Валєєвою та Катериною Фроловою, відповідно. Марія Калинів провела відразу дві зустрічі, і після перемоги 5:0 над молдаванкою Олесєю Острун (з усього виходить, що господарі зовсім не готові до турніру, з таким же рахунком програла й друга представниця Молдови), програла 1:5 ще одній росіянці Катерині Бритченко. Програли в перших зустрічах Олександра Дураніна – 3:5 Олені Копниній та Соня Грач – 0:5 Алісі Прилепіній. Принаймні після 1:6 у хлопців 3:3 з Росією (від порівнянь нікуди не дітись, бо цей турнір і є грою Україна – Росія, а не повноцінним чемпіонатом світу – вже після сьогоднішнього дня зрозуміло, що участь беруть не чотири, а лише дві країни – зовсім не готових молдаван, та білорусів, у яких з чотирьох гравці доїхало три повноцінними країнами-учасниками назвати досить важко) у дівчат виглядає дещо оптимістичніше.

У другий день чемпіонату у верхній сітці в трьох зустрічах наші дівчата грають з росіянками: Василова з Прилепіною, Скочук – з Копниною, Шевченко – з Бритченко. У «підвалі» Дураніна зустрінеться з Фроловою, Калинів проведе зустріч з ще одною молдаванкою Кадук, а потім вийде на Антонову. Грач чекає на переможницю гри Валєєва – Острун.

You may also like

Залишіть коментар

X