Великий більярд в Україні. Одесу змінює Київ

by Adm.Kor

Два українських гравці зіграли в останній день Кубку Одеси.

При чому обидва наших півфіналісти – з Миколаєва. У 1/2 18-річний Владислав Єленич, який вже на цьому турнірі здобув яскраву перемогу над Дастаном Лепшаковим, програв 2:5 головному фавориту росіянину Йосипу Абрамову. А ось в другій зустрічі Дмитро Білозеров з великою перевагою виграв у Сергія Крижановського з Молдови – 5:1. Нагадаю, що у півфіналах було відразу три перших номери світового рейтингу!

 Білозеров з Абрамовим нещодавно грали на Кіпрі у «корону», і тоді переміг українець. Але цього разу перемога була на боці Йосипа Абрамова. Після двох партій Абрамов вигравав 2:0, потім Білозеров виграв три партії поспіль, але останнє слово лишилось за Йосипом. Він перемагає в партіях 8:6, 8:7 та 8:5 та здобуває загальну перемогу у зустрічі 5:3.

100 000 гривень отримує Абрамов, 50 000 – Білозеров.

І вже через декілька годин в Києві розпочнеться другий тур Кубку Української більярдної асоціації. Незважаючи на те, що ми змушені були перенести турнір на декілька днів, вдалось зібрати 44 гравці з трьох країн. В тому числі, в турнірі буде приймати участь Йосип Абрамов. Вже об 11:00 його суперником буде Рамін Гасімов. Цю гру, як і зустріч Михайла Ларкова та Нікіти Гоменюка дивитесь на нашому Youtube-каналі. Нагадаю, що на цьому турі ми граємо у піраміду «Buffalo».

До речі, у попередній розклад Кубку УБА внесено зміни. Турнір відбудеться у три дні. Фінал – у суботу. Вирішальна гра пройде до 10 перемог.

You may also like

Залишіть коментар

X