Юнацький чемпіонат у Харкові

by Adm.Kor

Юнацький чемпіонат у Харкові

by Adm.Kor


У Харкові відбувся юнацький чемпіонат України з комбінованої піраміди.

Серед юніорів переміг Нікіта Гоменюк з Кропивницького, який у фіналі вирвав перемогу в контровій партій у переможця Junior Open Данила Жданова з Кривого Рогу – 5:4. Кропивничанин Ілля Стерпул та Давид Чумак з Кропивницького посіли третє місце.

В юнацькій групі першим став Матвій Табаченко з Житомиру. Харків’яни Данило Єлецький та Владислав Герасименко посіли, відповідно, друге та третє місця. Ще одне третє місце в активі Кирила Мозолевського з Кривого Рогу.

Яна Василова з Івано-Франківська слідом за перемогою на Junior Open виграла і в Харкові. На другому місці Олександра Міщенко, на третьому – Єлізавета Завгородня (обидві – Кропивницький) та Христина Іванченко з Києва.

Паралельно відбувся Кубок України з вільної піраміди серед гравців до 11 року, який свого часу було започатковано саме в Харкові Костянтином Сердюком як турнір для початківців. Третій рік поспіль тут перемагає Микола Непокритий з Кропивницького. Друге місце зайняла Софія Косенко з Решетилівки, на третьому Володимир Бродило з Кременчука та Микита Федорченко з Дніпра.

Незважаючи на деструктивну діяльність головного судді турніру Олександра Безносюка, який, як повідомлялось, розсилав напередодні чемпіонату гравцям повідомлення з погрозами, що нібито вони будуть дискваліфіковані на два роки у разі неявки (інформація, яку не підтвердила ФСБУ), харків’янам на чолі з Олегом Галушко та Костянтином Титовим вдалось провести цей чемпіонат на притаманному для цього міста дуже високому рівні.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X