Юнацький чемпіонат України з пулу

by Adm.Kor

В академії більярду міста Дніпро відбувся юнацький чемпіонат України з пулу.

21 юнак та 10 дівчат у віці до 18 років з Дніпра (тренер Олександр Резник) та Києва (тренер Вікторія Нагорна) виборювали нагороди в чотирьох пулівських дисциплінах – «14+1», «вісімці», «дев’ятці» та «десятці».

У дівчат нагороди дістались виключно представницям дніпровської школи пулу. Краще за всіх зіграла Поліна Винокурова, яка стала чемпіонкою України у «14+1» та «вісімці», а також посіла друге місце у «десятці». Лише у «дев’ятці» Поліна посіла лише п’яте місце. А ось Марина Каляєва, Аделіна Д’якова та Віра Лихолат здобули нагороди в усіх чотирьох дисциплінах. Каляєва стала чемпіонкою з «дев’ятки», фіналісткою з «вісімки» та «14+1» і посіла третє місце у «десятці». Д’якова виграла «десятку» і стала третьою у трьох інших дисциплінах. Лихолат зайняла друге місце у «дев’ятці» і виграла три «бронзи» у «14+1», «10» та «8». Нарешті, Владислава Сакович виграла одну нагороду, посівши третє місце у «дев’ятці».

У юнаків коло претендентів на нагороди було значно ширшим. Найуспішнішим гравцем чемпіонату став дніпрянин Микола Мороз, який переміг двічі – у «десятці» та «вісімці». Киянин Ігор Лялин та Валентин Кобець з Дніпра виграли по одній дисципліні – «14+1» та «9», відповідно, та до того ж стали третіми у «вісімці». Іван Руденко з Києва двічі вийшов до фіналу, але поступився суперникам і у «десятці», і у «дев’ятці». Дніпрянин Кирило Полейко виграв найбільше всіх медалей – відразу три. «Срібло» – у «14+1», «бронзу» у «10» та «9». Одне «срібло» – «всімка» та одна «бронза» – «дев’ятка» на рахунку Іллі Козлова з Дніпра. Киянин Дмитро Скороходов виграв дві «бронзи» – у «14+1» та «десятці», Богдан Гончар з Києва – одну у «14+1».

Загалом, дніпряни виграли сім перших місць, шість других та 13 третіх, кияни – одне перше, других та три третіх.

You may also like

Залишіть коментар

X