Юнацький чемпіонат України

by Adm.Kor

Юнацький чемпіонат України

by Adm.Kor


У Кривому Розі відбувається юнацький чемпіонат України з вільної піраміди.

Турнір планувався як відбірковий до чемпіонату світу. Але чи буде взагалі цей чемпіонат світу, який вже перенесли з Білорусі, і чи поїде на нього наша збірна (в сучасних умовах дуже важко уявити, що МКП проведе його де-небудь, крім Росії) – питання не те щоб відкриті, але відповідь на них скоріше негативна.

Тим не менш, турнір у старшій віковій групі зібрав всіх найсильніших гравців країни, за виключенням Владислава Єленича. Нагадаю, що вже вийшли з юніорського віку Родіонов, Сокальський, Непийпиво, а Тихий, якому 19 виповниться за півтора місяці, не виступає на турнірах вже досить довгий час.

Фаворитами виглядали два вихованці кропивницького більярду Нікіта Гоменюк та Владислав Денисов, брати Жданови з Кривого Рогу та Михайло Ларков, якому на відкритті вручили посвідчення майстра спорту. Денисов, Гоменюк та старший Жданов пройшли в плей-оф без поразок (при цьому Данило обіграв молодшого брата Федора – 4:2, черговий раз подивуємось надкороткій дистанції зустрічей), Федір Жданов вийшов до олімпійки з «підвалу» після перемоги над харків’янином Владиславом Ісаєвим – 4:1. А ось Михайло Ларков програв спочатку одеситу Денису Багацькому, а потім і Максиму Бондарю з Кропивницького.

У чвертьфіналах всі фаворити здобули перемоги. Найскладніше прийшлось Федіру Жданову, який лише в контрі переграв Багацького – 5:4. В інших зустрічах Денисов виграв у Бондаря – 5:3, Гоменюк 5:1 у Іллі Стерпула, а Данило Жданов з «сухим» рахунком 5:0 у Івана Мороза.

Завтра у півфіналах грають старший Жданов з Гоменюком, молодший – з Денисовим.

Юнаки до 16 років (23 учасники) грали до 3 та 4 (с чвертьфіналу) перемог. У півфіналах два харків’янина. Данило Єлецький зустрінеться з Єгором Кузьміним з Кропивницького, Владислав Герасименко – з Даніелєм Шереметою з Ужгорода.

Яна Василова з Івано-Франківська та чернівчанка Марія Скочук зіграють у фіналі дівочого турніру. На третьому місці Крістина Шевченко з Житомиру та Олександра Міщенко з Кропивницького.

У фіналі Кубку України серед гравців до 11 років зустрінуться Кирило Горошко з Харкова та Єгор Лупой з Ізмаїлу. Третє місце розділили дебютанти турнірів такого рівня Максим Король з Ужгороду та Іван Покотило з Глобино Полтавської області.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X