Юнацький Кубок України. Ларков чи Жданови?

by Adm.Kor

В Шепетівці в родинному клубі Ларкових «Класик» розпочався юнацький Кубок України з вільної піраміди.

Інтерес викликає турнір у старшій групі, який зібрав 12 учасників. Маємо чергове протистояння Михайла Ларкова та братів Жданових. Головною подією першого дня стала зустріч Ларкова з Данилом Ждановим. Старший Жданов взяв реванш у Михайла за поразку на юнацькому чемпіонаті світу – 5:3 (а до цього була перемога Жданова у фіналі юнацького Мастерс). Данило вийшов у півфінал, також, як і його молодший брат. Федір Жданов переміг 5:3 Давида Чумака. Тепер у «підвалі» Ларков зіграє з Іваном Морозом з Кривого Рогу, а Чумак – з вінничанином Валерієм Головенком. Переможець пари Ларков/Мороз виходить на Федора, Чумак/Головенко – на Данила.

В інших трьох групах учасників зібралось обмаль. 5 гравців зустрічаються один з одним по колу в молодшій групі. Після першого дня майже гарантував перше місце Микита Хоролич з Запоріжжя.

Дівчат в Шепетівці четверо. Також грають по колу. Дві зустрічі в перший день виграла Сніжана Чорна з Кривого Рогу. По одній – Владислава Сакович (Кривий Ріг) та Софія Косенко (Решетилівка, Полтавська область), у Ніки Дутової з Сіверодонецька дві поразки.

В молодшій групі (до 11 років включно) шість учасників. Після першого дня лідирує Максим Король з Ужгороду – три перемоги в трьох зустрічах.

You may also like

Залишіть коментар

X